ברוכים הבאים לגולד קוסט

עבודה באוסטרליה היא אחד הדברים הטובים ביותר שיכולים לקרות לכם! כן, כן- אם כבר שמעתם על עבודה באוסטרליה או אם לא, תרשו לי לספר לכם על היבשת המופלאה הזו, על העבודות שיש בה ובעיקר, על עבודה בגולד קוסט! הגולד קוסט הוא אחד האזורים היפים ביותר באוסטרליה! בדיוק כמו שמו של המקום- "גולד קוסט", חופים זהובים נמצאים בכול מקום סביבכם, שלושים קילומטרים מרהיבים של חופים זהובים עם חול ים רך ומים כחולים, מפרצי מים, נהרות מרהיבים ואיים- כול אלו הפכו בשנים האחרונות את המקום לתיירותי ביותר ותרמו רבות לפיתוח האזור! לכן במידה ואתם באמת מחפשים עבודה באוסטרליה ואתם רוצים לחוות את החוויה האוסטרלית, כלומר לא להיתקל בישראלים כול סנטימטר אלה ללמוד להכיר את המקומיים- חפשו עבודה בגולד קוסט. האזור מציע מקומות עבודה רבים ושונים. עבודה בכול תחום.

עבודה באוסטרליה בתחום המכירות

בגולד קוסט ישנם קניונים יוקרתיים ביותר המאפשרים עבודה ברמה אחרת לגמרי. תחום המכירות ידוע בתור תחום שמכניס הרבה כסף לכיסם של ישראלים שמחפשים עבודה באוסטרליה אחרי השירות הצבאי. אם יש לכם את האופי המתאים אל תהססו, לכו על זה! עבודה באוסטרליה בתחום המכירות בקניונים היא עבודה שמכניסה הרבה מאוד כסף ומאפשרת שגרת חיים נוחה. הלקוחות האוסטרלים הם לקוחות מאוד נעימים שנהנים מתרבות הקניות. לכן במידה ואתם עומדים בעגלות ים המלח, מיישרי שיער או איפור מינרלי בקניונים, דעו שאתם מוקפים באנשים טובים שאוהבים מאוד לקנות- לכן קל מאוד למכור להם מכירות בסכומים גדולים מאוד וכך להרוויח כסף רב. היתרון העצום בעבודה באוסטרליה בקניונים הוא שהקניונים נסגרים על השעה 17:30 כך שזו השעה שנגמר יום העבודה ואתם ראשיים לנהל חיים מסודרים לאורך השבוע! תחשבו שלמצוא עבודה בגולד קוסט בתחום המכירות משמעותה לעבוד עם אנשים ממעמד כלכלי מאוד, מאוד גבוה!! לכן אם כבר עבודה באוסטרליה בתחום המכירות חשו את העבודה בגולד קוסט ובקניוני באזור!

עבודה באוסטרליה בחופי גולד קוסט

הרי כמו שכבר ציינתי הגולד קוסט הוא אזור חופי ומרהיב. אז אם אתם מחפשים עבודה באוסטרליה אבל מכירות הוא לא התחום שלכם, נצלו את משאבי המקום! חופים יש בשפע, ממש לא חסר- אתם אוהבים ים ואוהבים לגלוש?? ישנם אינספור מועדוני גלישה שישמחו לקבל מדריכי גלישה לעבודה. עבודה באוסטרליה היא הרי חוקית לכול מחזיקי הדרכונים הזרים, ולכן אין מה לחשוש!- אתם יכולים לעבוד בכול תחום שתחשקו! למה לא לנצל את התחביב לעבודה בגולד קוסט בתור מדריכי גלישה. ממדובר בעבודה מאוד דינמית, אנרגטית ומעניינת- ללמד את התחביב הגדול ביותר שלכם, ולהרוויח על זה כסף! לכול אוהבי הגלים- רק תתארו לעצמכם מה זה לעבוד בגולד קוסט ובחופי האזור כול היום! כמובן שהשכר לא יכול להשתוות לשכר עבודה בעגלות ובמכירות! הרי שעבודה באוסטרליה בתחום המכירות היא מהרווחיות ביותר- אבל אל תשכחו שלא הכול כסף בחיים.. אפשר לעבוד באוסטרליה בעבודה שאתם באמת אוהבים- הכסף כבר יבוא אליכם!

עבודה באוסטרליה בסורפרס פרדייס

הסורפרס פרדייס היא ריביירה הממוקמת בלב הגולד קוסט והיא האזור התוסס שבגולד קוסט! זהו אזור המלונות המפוארים, רבי הקומות אשר נותנים תחושה עירונית למדי לכול המטיילים ברחובותיה. מלונות ובניינים גורדי שחקים לצד רצועת חוף משגעת. לכן אולי הדבר הבא עשוי להצחיק חלקכם- אבל יש בסורפרס פרדייס המון בתי מלון המאפשרים מקום עבודה נוח+ מגורים+ אוכל! הרי במידה ואתם עובדים במלון- בתור "דור מן"- שומר או בתור חדרניות או בתור מקבלות פנים/ מארחות, מלצרים או מלצריות בחדר האוכל וכדומה, בית המלון מספק לכם מגורים במלון בדירת העובדים בכדי שתהיו קרובים וזמינים למקום העבודה!מעבר לזה במקום לאכול בחוץ אתם ראשיים לאכול מכול ארוחות המלון המפוארות! הרי מה יותר טוב מזה!? מצאתם עבודה באוסטרליה, עבודה בגולד קוסט, דירה ואוכל. כלומר- אין לכם שום הוצאות ויש לכם רק הכנסה!!! כמובן שחשוב מאוד לדעת שאנגלית הוא מצרך מחייב במידה וברצונכם לעבוד במלונות האלה!
בשורה התחתונה- אם אתם מחפשים עבודה באוסטרליה- עבודה בגולד קוסט היא עבודה שמאפשרת הכול! ובמידה ותחום אחד נפל, ישנן עוד הרבה אופציות אחרות שיכולות להתאים. אם אתם באמת רוצים לראות ולחיות באחד המקומות המדהימים בעולם- לכו לעבוד בגולד קוסט שבאוסטרליה!

Comments are closed.