ברוכים הבאים לטורונטו

אחד הכשרונות המוכחים של הישראלי הוא הרדיפה המתמדת אחרי כסף טוב, מהיר וקל. אחת הדרכים למצוא את הכסף הזה היא באמת העבודה בקנדה, קנדה מספקת יעד מעולה לישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל מכיוון שא’ - היא ענקית ויש מקום לכולם וב’ - אין צורך באשרת כניסה על מנת להגיע אליה. אומנם העבודה בקנדה עבור ישראלים היא לא חוקית בעליל אבל עבודה בטורונטו לדוגמה לחלוטין שווה את הסיכון הזה. למעשה, הקנדים מוכיחים כל פעם מחדש שאין צורך לפחד מהם אפילו באיום הגירוש שהוא לשנה אחת בלבד!

עבודה בקנדה - קצת על טורנטו

טורונטו היא אחת הערים המרכזיות בקנדה והגדולה ביותר בה, היא יותר מפורסמת מאוטווה שהיא למעשה עיר הבירה של קנדה עצמה. העבודה בטורונטו היא למעשה עבודה בעיר הבירה של הפרובינציה הגדולה ביותר בקנדה - אונטריו. אחת הסיבות שבגללה היא כל כך מפורסמת, היא מגוון האוכלוסייה העצום שקיים בה, אנגלים לצידם של סינים ויוונים לצידם של סקוטים. כמובן שבכל אזור עבודה בקנדה תוכלו להיתקל במגוון באוכלוסיה אבל על פי מפקדי האוכלוסין שנעשו מצאו כי בטורונטו קיים המגוון הרחב ביותר!

עבודה בקנדה - איך לפנות לאוכלוסיה המקומית

לא משנה באיזו עבודה בקנדה תבחרו, תהיו חייבים ללמוד לפנות לאוכלוסיה המקומית, מה שנכון גם לגבי כל עבודה בחו"ל. אופציית העבודה בטורונטו אינה מוגבלת לעגלות בלבד, אבל לכל עבודה יש את החוקים שלה. אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר שהמנהלים שלכם יוכלו ללמד אתכם יהיה דרך הפניה. מכיוון שהאוכלוסייה היא כל כך מגוונת תצטרכו למצוא גישה שמתאימה לכולם, זה יהיה המקום להזכיר שהקנדים אינם מרובעים כמו האמריקאים ובעלי ראש הרבה יותר פתוח, הם אנשים אדיבים וקשה מאוד לעצבן אותם אבל אנחנו ישראלים, אנחנו מצליחים לעצבן את כולם בסוף בדרך כזו או אחרת. חשוב לאמץ את גישה שמצד אחת תפגין כבוד לאינדיבידואל של אותו אדם אליו אתם פונים ומצד שני תהיה מספיק כללית כדי לשמש אתכם עבור האוכלוסייה כולה. על מנת לעשות זאת תצטרכו להכיר מעט את התרבויות השונות ולקוות שניחנתם ביכולת קריאת אנשים מצוינת וזריזה, אגב, כל מי שעבד ועודו עובד בחו"ל יעיד על כך שגם אם לא נולדת עם היכולת הזו, ניתן לרכוש אותה אחרי תקופה קצרה. היכולת לקרוא בנאדם בשניות עומדת לתרום לכם בכל שלב שהוא בחיים, בין אם בראיון עבודה בגיל 30 ובין אם במהלך עבודה מול אנשים אחרים, נצלו את ההזדמנות לרכוש את היכולת הזו מוקדם ככל האפשר והשתמשו בה כבר מהרגע הראשון כי זאת הדרך היחידה להתחיל להרוויח!!!

עבודה בקנדה - שונה מכל מה שהכרתם

בניגוד לארצות הברית, עבודה בקנדה תיתן לכם זווית ראיה שונה לגבי עבודה בעיר הגדולה. מי שימצא עבודה בטורונטו יוכל לספר לכם שאומנם היא נחשבת לעיר גדולה ומפותחת אבל אין בה את המהירות והעצבים של הערים הגדולות כמו ניו יורק ולוס אנג’לס, ברור שהדברים לא מתנהלים כמו בקיבוץ, אבל מכיוון שהקנדים עצמם נחשבים לאנשים רגועים הרבה יותר קל לעבוד שם מאשר באותן ערים גדולות במדינות אחרות. כמות התיירים שמגיעים לטורונטו היא כמות אדירה, היא מהווה יעד תרבותי עבור אנשים מכל העולם ובכל זאת מצליחה לשמור על הייחודיות שלה, אנשים נהנים להגיע אליה ולטייל בה וכמובן בפרווריה. איכות החיים שם נחשבת לאחת הגבוהות בעולם ועלות המחיה נחשבת זולה במיוחד ולכן תוכלו ליהנות מרמת מחיה גבוהה של האנשים שאיתם אתם אמורים לעבוד ולהצליח לחסוך סכומים לא רעים בכלל של כסף במהלך תקופת העבודה בקנדה.

עבודה בקנדה - כן או לא

אם אין לכם חשק להתחיל הליך של ויזה לארצות הברית ואתם כן רוצים לטוס לעבודה בחו"ל , עבודה בטורונטו זה בול בשבילכם! העבודה מתבצעת מול אנשים בעלי מזג קליל ונעים באזור שאומנם הוא לא שמש וגלשנים כל השנה אבל מספיק אדיר כדי שגם בלי המטקות בחוף תוכלו לעשות חיים, זאת חוויה ברמה אחרת לגמרי! כל מה שחשבתם שאתם יודעים על עבודה בקנדה עומד להימחק, הקנדים לא מפחדים מהחושך! יש סיבה לזה שהיא נחשבת למדינה, ולאחת המדינות שדורגו במקומות הגבוהים ברשימת המדינות שכדאי לגור בהן.

Comments are closed.