ויזת עבודה באוסטרליה

אחת המדינות המבוקשות מבחינת עבודה עבור הצעירים הישראלים היא למעשה אוסטרליה. לא ברור לאף אחד האם העבודה באוסטרליה מבוקשת כל כך בזכות החופים, בגלל האנשים, השמש, או הקנגרו שמקפץ ממקום למקום אבל דבר אחד בטוח, אלו שיש בידם את אופציית העבודה באוסטרליה בצורה חוקית הם האנשים עם הכי הרבה מזל בעולם. בתמורה לבסה"כ 270$ הם עתידים להגשים את החלום של כה רבים מאיתנו, חלום שהוא לא רק לבקר ולטייל באוסטרליה, אלא לעבוד, לגור ולעשות זאת בצורה חוקית.

עבודה באוסטרליה - מהי W.H.V

ויזת W.H.V היא ויזת עבודה באוסטרליה שיכולים להנפיק בעלי דרכון ממדינות מסוימות שהן בעלות הסכם עם אוסטרליה. המדינות הן: קנדה, פינלנד, אנגליה, קפריסין, דנמרק, צרפת, גרמניה, הונג קונג, אירלנד, בנגלדש, איטליה, יפן, קוריאה, מלטה, הולנד, נורווגיה, שוודיה, טייוואן, צ’ילה, אינדונזיה, מלזיה, טורקיה וארה"ב. מטרת ההסכם היא למעשה האופציה עבור צעירים בגילאים 18-30 לטוס ולטייל במדינה, תוך כדי האפשרות לממן את שהותם על ידי עבודה במדינה. הויזה עצמה תקפה ל12 חודשים ומאפשרת כניסה ויציאה מגבולות המדינה באופן חופשי כל עוד הויזה בתוקף. את הויזה ניתן לא ניתן להוציא בתוך גבולות אוסטרליה אלא רק מהמדינה בה אתם חיים. מבין כל הויזות הקיימות, זו אחת הויזות המתחשבות ביותר, היא גם מאפשרת לך להרוויח בגדול וגם נותנת לך לספוג תרבות של מדינה מדהימה!

יתרונות העבודה באוסטרליה עם ויזה זו

מכיוון שאוסטרליה היא חלום לא ממומש עבור כל כך הרבה אנשים מי שזכה ויכול להוציא את ויזת העבודה מוכרח להשתמש בה, העבודה באוסטרליה עם ויזת עבודה היא שונה לגמרי ממרבית העבודות בחו"ל שאליהן אנחנו רגילים. היא נותנת את האופציה לעמוד בקניון בלי לחשוש משוטרי הגירה שעלולים להפתיע אתכם פתאום, אין צורך לשמור על פרופיל נמוך - כי אתם לא עושים שום דבר שהוא לא חוקי, אתם חיים את החלום שלכם ועושים את זה בדרך כנה עם הממשלה של המדינה בה בחרתם לעבוד, תוך כדי שאתם מרוויחים סכומים שעד כה רק חלמתם עליהם וגם זה רק במידה שאתם יודעים איך לחלום בגדול. כמובן שיתרון נוסף הוא שויזת תייר לאוסטרליה כמעט ובלתי ניתנת להוצאה בלי רכוש ממשי בארץ ובינינו, מי שיש לו כסף לרכב או דירה, לא באמת צריך לטוס ולעבוד בחו"ל.

למי מתאימה העבודה באוסטרליה?

העבודה באוסטרליה היא בין העבודות היחידות שמתאימות לכולם!!! לא משנה באיזה סוג של עבודה באוסטרליה תבחרו אין ספק שתיהנו ממנה. בין אם במכירות או בקטיפת מנגו מהעצים אתם הולכים לעשות חיים! האופי הקליל של האוסטרלים יאפשר לכם ליהנות מתרבות שאולי ניתן לקרוא לה אפילו מעט עצלנית, ימי עבודה קצרים, בילויים בכל מקום שאליו תסתכלו ושתיית בירות בחוף הים הם רק חלק קטנטן מהתרבות האוסטרלית שקורצת לכל כך הרבה אנשים. והחלק הכי טוב, תמיד יש משהו נוסף לראות ועוד מקום לטייל בו, החל מבונדי ביץ’ בסידני ועד לאאוטבקים, כל אחד יכול למצוא את מקומו ביבשת המטורפת הזו!!!

אז מתי אתם טסים?!?

העבודה באוסטרליה מחכה לכם!!! מיד ברגע שתוציאו את ויזת W.H.V ותחליטו באיזו חברה ובאיזה מקצוע תרצו לעבוד, אתם יכולים לטוס. רק אל תשכחו לעשות את זה כמה שיותר מוקדם כי השעון מתקתק ובסוף תגיעו ליום ההולדת ה-30 שלכם כששכחתם לנצל את הדרכון הנוסף שלכם, לא חבל?

Comments are closed.