טיסות לקנדה

המחירים לקנדה נעים באופן משמעותי מעונה לעונה בתנודה קיצונית. קודם כל מדובר ביבשת אמריקה, צפון אמריקה, בקו צפון מערבי מישראל במרחק של לא פחות מ9,000 ק"מ.
שיעור מחיר לטיסה כזו נע בין 700$ ל1800$ כשהתנודות במחיר תלויות בעונות ואלו הן העונות.

המחיר הגבוה ביותר לטיסה לקנדה הוא המחיר של טיסות בקיץ-יולי-אוגוסט מהסיבה הפשוטה- תיירות! לא מעט מתיירים ומבקרים משפחות בקנדה מידי שנה. כרטיס טיסה משוער של טיסה ישירה הוא-1600$ וכרטיס טיסה משוער של טיסות עם עצירות (בין 2-3) מחירו הוא-1000$.

העונה היקרה לאחר הקיץ היא תחילת הסתיו (ספטמבר), גוויעת הקיץ בו כרטיס טיסה ישירה עולה-1400$ וכרטיס טיסה עם עצירות עולה-1200$.
לאחר מכן העונה היא תחילת החורף, חופשת ביניים וזמן כריסמס (דצמבר) בה כרטיס טיסה ישירה עולה כ-1300$ וכרטיס טיסה עם עצירות עולה כ900$.

העונה הזולה ביותר לטוס בה לקנדה היא החורף, החורף הקפוא של קנדה (פברואר), זה שגורם לאנשים להסתגר בבתיהם, מוריד את כרטיסי הטיסה משמעותית, כרטיס טיסה ישירה יעלה 1100$ וכרטיס טיסה עם עצירות יעלה כ700-800$.

אז כן אפשר למצוא הבדל משמעותי ביחס לעונות וביחס לאופי הטיסה בה אתם בוחרים, אם לטוס ישיר ומהיר או קטוע אבל איטי. ישנה תלות נוספת של מחירי הטיסה והיא במועד הזמנת המקומות, וזה לאו דווקא מאפיין את הטיסות לקנדה, אבל ככל שנזמין מוקדם יותר ממועד הטיסה, כך נרוויח כמה גרושים נוספים לכיס.

לאלה מכם ש עבודה בקנדה מעניינת אותם העונה המתאימה לעבודה  בקנדה היא בחורף בתקופת הקריסמס, זמן מעולה להרוויח כסף ובנוסף מחירי הכריטיסים נמוכים במיוחד בעונה זו.

Comments are closed.