למה לך לטוס לעבודה בחו”ל?

אם גם אתם חבר’ה צעירים שזה עתה השתחררו מהצבא ומלבד ניצוץ האושר הקטנטן שאינכם צריכים להתקלח יותר עם כפכפים אתם מרגישים מבולבלים ומתוסכלים? אל דאגה, אתם לא לבד, כולנו היינו שם ועוד רבים וטובים יהיו אחריכם. תחום העבודות בחו"ל התווסף בעשור האחרון לרשימת האלטרנטיבות הזמינות לאותם משוחררים, צעירים, חסרי ניסיון, רעננים, שמחפשים לעשות כסף טוב בזמן קצר. סיומו של השירות הצבאי מסמל את תחילת הדרך של החיים הבוגרים שלכם, אין יותר מסגרות קבועות מראש, אתם יוצרים לעצמכם מעתה ואילך את המסגרות שמתאימות לכם, בתנאים שנוחים לכם, בהתאם לרווח שיוצא לכם מזה, אז למה בעצם עבודות בחו"ל, ולא בארץ???

עבודה בחו"ל - הסיבה העיקרית

ראשית חשוב לציין שאין בכוונתי לשכנע אותם לעזוב את הארץ, ממש לא, ההפך הוא הנכון, מטרת העבודות בחו"ל בעיניי היא להגשים כמה חלומות קטנים לפני שמשתקעים בארץ, או לעזור לעצמכם לבסס את עצמכם בארץ הקודש. אין זה סוד שהחיים של צעירים ישראלים לא קלים בכלל, והסיבה העיקרית לקושי היא כסף!!! מגוון העבודות בחו"ל מציע אלטרנטיבות הגיוניות יותר לחיים שפויים בארץ לאלה מכם שרוצים ללמוד, להשכיר דירה, לטייל בעולם, להתחתן ובעצם לקחת כל צעד שהוא בחייכם הבוגרים. המטרה העיקרית לטוס לעבודות בחו"ל היא קרש קפיצה, קרש קפיצה עבורכם, על מנת להפוך את החיים לקלים יותר. במדינת ישראל קל למצוא חברים, קל למצוא חומוס טוב או שיפודים אבל קשה מאוד להרוויח כסף. דברים פשוטים אך לא זולים כמו ניתוח להגדלת חזה מצריך מינימום של חצי שנה עבודה בארצנו ואילו בעבודה בחו"ל זה מאמץ מרוכז ומשכורת של חודש אחד. ישנן עוד סיבות רבות מלבד כסף ,למה לדעתי כדאי לטוס לעבודות בחו"ל והנה לכם כמה מהן:

עבודה בחו"ל - ניסיון לחיים

מרבית העבודות בחו"ל מתרכזות סביב תחום המכירות, מכירות בקניונים, מכירות בתים, שיווק במשרדים, וכו’. גם העבודות בחו"ל שהן הובלות, לוק סמית, ניקוי שטיחים וכדומה לא יפטרו אתכם ממכירות, כי המהות שלהן נמצאת בהגדלת סל המוצרים של הלקוח והרחבת השירות שאתם נותנים לו. עבודות בחו"ל מלמדות אתכם בגיל צעיר מאד את הבסיס המשמעותי ביותר לפסיעה הראשונית שלכם בעולם המבוגרים. מהו הבסיס הזה אתם שואלים?? לשווק את עצמכם! בכל מקום אליו תלכו, כל שיחה שתפתחו, בכל ראיון עבודה שתהיו, אתם מוכרים את עצמכם. עבודות בחו"ל הינן בית ספר מרוכז מאד של צבירת ניסיון חיים למתג את מי שאתם, לצבור ביטחון לגבי עצמכם ולחזק את היכולות הוורבליות שלכם. עבודות בחו"ל נותנות לכם טעימה מההתמודדות של העולם הגדול.

עבודה בחו"ל - רכישת שפה

יש אנשים ששומעים את המילה "אנגלית" ולא מייחסים לה כל חשיבות ויש כאלה, הרבה מאד כאלה שהמילה יוצרת אצלם צמרמורת, פחד, בושה, ואם היה אפשר היו מוחקים אותה מהלקסיקון. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שעבודות בחו"ל מקנות לכם היא השפה! זה הזמן להתמודד מול המילה "אנגלית" להבין שהשד לא כזה נורא הוא אפילו דיי כיפי שלומדים אותו בעצמכם מבלי שמורה זקנה תמרר לכם את החיים בפרזנט סימפל או פרוגרסיב. עבודות בחו"ל משדרגות את האנגלית שלכם בצורה משמעותית. גם אם יש לכם בסיסי ראשוני, עבודות בחו"ל נותנות את הביטחון לדבר שוטף, לפתח שיחה עם אנשים, לקרוא ברמה גבוהה ולהפסיק להתחבא מהמילה "אנגלית" שתצוץ בכל מקום, לימודים, טיול או עבודה בחו"ל.

מה עדיף, חוקי או לא??

האמת שזה לא כלכך משנה, אישורי עבודה בחו"ל קשים מאוד להשגה בתחום הזה. מצד שני ההשלכות של עבודה ללא אישור אינן רציניות. בסך הכל תתבקשו לעזוב את המדינה ובמצב קיצוני יותר לא תוכלו לחזור לאותה מדינה מספר שנים- בהחלט לא משהו שמצריך עורך דין פלילי..

מתי עוד תוכלו להכיר תרבות, מנטליות, ומקומות חדשים אם לא עכשיו??
עבודות בחו"ל הינה הרפתקה של פעם בחיים, חוויה שלא תשכחו לעולם.

Comments are closed.