עבודה באבטחה באוסטרליה

דרושים באוסטרליה לחברת האבטחה הוותיקה בתחום, צעירים יוצאי יחידות קרביות, בעלי דרכון אירופאי ובעלי מוטיבציה לעבוד, להרוויח כסף טוב ולחיות במדינות היפות בעולם!
השתחררתם מצה"ל אחרי 3 שנים ועכשיו הזמן לצאת ולראות קצת עולם, למה לבזבז את הזמן היקר שלכם באיזו עבודה סתמית כאן בארץ בשביל שכר מינימום? תוכלו להגיע לעבודה באוסטרליה, לחיות בתנאים טובים, לגור בחו"ל , להרוויח בדולרים ולנצל את הזמן שלכם כמו שצריך לנצל אותו!
רק אצלנו תקבלו שכר שעתי של בין 10-15 דולר לשעה (תעשו את החישוב כמה זה יוצא בשקלים לשעה), כרטיס הטיסה על חשבוננו ותקבלו דירות ברמה מאוד גבוהה ובמחיר נמוך יחסית. תמיד רציתם לדעת איך זה לחיות במדינה אחרת, בתרבות שונה, להרוויח כסף ולעבוד בעבודה מכובדת תוך כדי? כדאי שתחשבו ברצינות על העבודה באבטחה באוסטרליה.

דרישות לתפקיד

1. דרכון אירופאי בתוקף. הדרכון צריך להיות ממדינות ההסכם (המדינות השייכות לאיחוד האירופאי).
2. התחייבות לשנה, עם חוזה חתום.
3. יוצא יחידה קרבית (טירונות 05 ומעלה), שירות מלא של 3 שנים.
4. אישור רפואי חתום על כשירות מלאה.

את כל השאר אנחנו נספק לכם. כמובן שנתחשב בהעדפות של מקומות העבודה באוסטרליה , כרטיס הטיסה ישולם על ידינו מראש, ביטוח רפואי גם כן על חשבוננו.
נאסוף אתכם משדה התעופה וניקח אתכם ישירות לדירה מאובזרת, הנמצאת במרכז העיר בדר"כ. שעות העבודה נעות בין 10-12 שעות ביום, יום חופש בשבוע.
העבודה תהיה בעיקר באזורי השכונות היהודיות בכל מדינה. בתי חב"ד, בתי כנסת, שגרירויות ועוד. ולא, אל תדמיינו את המאבטחים בארץ שעומדים בקניונים, העבודה בחו"ל בתור מאבטח היא עבודה נחשבת ויוקרתית, ויתייחסו אליכם בהתאם.

Comments are closed.