עבודה באוסטרליה לאזרחים אירופאים

אם אתם אזרחים אירופאים ואתם מחפשים עבודה הבחירה הנכונה היא ללא ספק עבודה באוסטרליה!!! לא מעט מאוכלוסיית ישראל מחזיקה בדרכון נוסף שמקנה להם אזרחות אירופאית מה שפותח בפי כול אותם אנשים אופציות עבודה נרחבות בעולם. אבל יש הבדל מאוד משמעותי בין עבודה בשאר העולם לבין עבודה באוסטרליה! רוב סוגי העבודה שחבר'ה צעירים מחפשים בחו"ל יהיו לרוב עבודות בתחום המכירות והעגלות- מדובר בעבודה משתלמת מבחינה כלכלית אך שוחקת מאוד מבחינת שעות!!! לעומת זאת באוסטרליה החיים הרבה יותר קלים! לכן, אזרחים אירופאים מרוויחים ובגדול!

עבודה באוסטרליה - כי פשוט אין יותר טוב מזה...

עבודה באוסטרליה לאזרחים אירופאים היא הבחירה הנכונה מהרבה סיבות! הרי עבודה במכירות היא ללא ספק זו שמכניסה הכי הרבה כסף במידה ואתם הולכים לעבוד בחו"ל. אך עבודה באוסטרליה מאפשרת עבודה עם קהל יעד הרבה יותר קל! כול הגישה שנקראת APPROACHING – כלומר אופן העבודה בו פונים לאנשים בקניון ומציעים להם לנסות דוגמית או אפילו שואלים אותם סתם שאלה טיפשית אשר מושכת את תשומת ליבם הוא דבר מאוד לא נפוץ, לכן אוסטרליה כיעד לעבודה היא פשוט המקום האולטימטיבי. מעבר לזה האוכלוסייה המקומית היא אוכלוסיה מאוד אדיבה ונעימה שאין בעיה לעצור אותם והחשוב ביותר הוא שכלכלתם מאוד יציבה ועמידה ככה שאין בעיה לבצע מכירות בסכומים מאוד גבוהים- דבר המשפיע באופן ישיר על השכר שלכם! באוסטרליה אתם מרוויחים עם הדולר החזק ביותר בעולם- יותר מהדולר האמריקאי ויותר מהדולר הקנדי, לכן כשתחזרו הביתה עם סכום הכסף שצברתם תוכלו להכפיל אותו בערך הדולר הגבוהה ביותר!

עבודה באוסטרליה באופן חוקי

אז לא לכולנו יש את הפריבילגיה שניתנת לאזרחים אירופאים כאשר הם מחפשים עבודה באוסטרליה . אזרחים אירופאים ראשיים לחפש עבודה באוסטרליה בכול תחום והם עובדים במדינה באופן חוקי לחלוטין! כול מה שצריך לעשות זה לוודא שהאזרחות האירופאית שבה אתם מחזיקים תואמת לרשימת האזרחויות שניתן להוציא להם אישור לעבודה ובמידה ואתם אזרחים אירופאים מאתה רשימה תוכלו פשוט להתחיל תהליך פשוט באתר השגרירות שבו אתם ממלאים את הפרטים של הדרכון הישראלי שלכם והדרכון האירופאי שלכם (חשוב לציין שעל הדרכונים להיות בתוקף!), תעברו תהליך קצר באתר עם כמה וכמה שאלות, לעתים שאלות קצת הזויות אך בסופו של דבר יהיה עליכם לשלם 280 דולר עם ויזה בינלאומית. לאחר מספר ימים תקבלו חזרה מייל משגרירות אוסטרליה עם מספר, המספר הזה הוא מספר ויזת עבודה שלכם. ברגע שתכנסו בפתח המדינה תזוהו מיד כאזרחים אירופאים בעלי אישור עבודה התקף לשנה.
תנאי חשוב מאוד לאזרחים אירופאים הוא שבכדי לקבל ויזת עבודה בחו"ל עליכם להיות בטווח הגילאים 18-30.
אבל בשורה התחתונה אין יותר טוב מאשר לעבוד באופן חוקי, בראש שקט ולהיות עסוק אך ורק ב-להרוויח כסף ולא ב-איך לברוח מפקחי הגירה. אז פשוט כנסו לאתר!

עבודה באוסטרליה - מי אמר לא לשלב עסקים עם הנאה

מעבר לכסף חשוב לציין שמדובר באחד היעדים היותר יפים ומתוירים שיש! היא מדינה שמלאה במרחיבים עצומים ופתוחים, נופים עוצרי נשימה וחופים מהיפים ביותר בעולם!!! הערים הקטנות באוסטרליה ידועות בתור ערי חוף לגולשים שמושכות אליהן המון תיירם מכול העולם, מעבר לתרבות האבוריג’נים המעניינת שיש במדינה, יש גם לא מעט מקומות מדהימים שאסור לפספס כמו השונית הגדולה ביותר בעולם או האייריס רוק.
חשוב מאוד לוודא טוב לאיזה חברה אתם מגיעים באוסטרליה וכבר מהארץ לחפש משרה בחברות אמינות שמציעות תנאים הוגנים ומפנקים לאזרחים אירופאים! תהיו בטוחים שכול אותן חברות מחפשות אזרחים אירופים במיוחד בשביל לאייש את כול אותן משרות עבודה באוסטרליה.
אז קדימה! אל תפספסו את החלום!

Comments are closed.