עבודה באוסטרליה לחיילים משוחררים

העבודה באוסטרליה מושכת את כולנו, אולי בגלל החופים המדהימים, אולי בגלל הבחורות היפות, הבחורים עם הריבועים, החבר’ה עם הכסף, החבר’ה עם הבירות, כל כך הרבה דברים שמושכים כל כך הרבה אנשים. אבל את מי היא הכי מושכת? את החיילים המשוחררים שלנו, הסיבות שונות ומגוונות אבל רובן פשוט מתרכזות במילה אחת – חופש!!!

עבודה באוסטרליה - משנים אווירה

בתור חיילים משוחררים אתם עדיין נורא רגילים לנושא המסגרת, לקום בבוקר, לרוץ כמה קילומטרים, ארוחת צהריים בבסיס, אם יש לכם מזל לחזור בסוף השבוע הביתה, בקיצור, מסגרת צבאית היא מסגרת שמאוד קשה לצאת ממנה. אחד הדברים הטובים ביותר בעבודה באוסטרליה לחיילים משוחררים הוא באמת השינוי באווירה, לצאת ולבלות, לחיות בתוך שגרה, אבל שגרה מהסוג הכיפי, שגרה שתוכלו באמת להנות ממנה עד הסוף. אורח החיים באוסטרליה הוא אורח החיים הקליל (ועצלן!!!) ביותר בעולם. האוסטרלים מתחילים את הבוקר בסביבות השעה 9-10 ומסיימים את יום העבודה בערך ב5 אחר הצהריים, במידה ויש שמש טובה גם קצת לפני כדי להספיק לקפוץ לים. הם חיים על פי המשפט המוכר ביותר שיצא מהמדינה הזאת - “No Worries”. הרבה פעמים כשאנחנו יוצאים מהצבא אנחנו לא לגמרי יודעים איך לעכל בעצם את נושא האזרחות ובעצם כל המהות של אוסטרליה היא להרחיק אתכם מהמסגרת הצבאית האכזרית הזו. באוסטרליה המסגרת הארצית היא לעבוד כמה שפחות, להרוויח אחלה כסף, ולהנות כמה שיותר!!!

עבודה באוסטרליה - כסף, כסף, כסף

נכון, מיד כשתשתחררו בארץ תהיה לכם האפשרות לעבוד בעבודה שנקראת – עבודה מועדפת. אחלה, אז יש לכם משכורת מינימום, אבל למה להסתפק??? שכר המינימום לעבודה באוסטרליה הוא 10 דולר אוסטרלי לשעה – מדובר פה על מינימום 40 שקלים לשעה! הסיבה שהשכר כל כך גבוה היא שהמדינה פשוט עשירה, ולא בגלל שהאזרחים שלה עובדים קשה, האוסטרלים הם האחרונים שניתן לומר עליהם שהם עובדים קשה, המדינה עשירה פשוט בגלל המשאבים שלה וכמויות הזהב הגלומות במדינה. ובמדינה ששכר המינימום שלה כל כך גבוה, גם אם תעבדו בעבודה הכי פשוטה שיש, כמו למכור בקיוסק, עדיין בכיף אתם תוכלו להרוויח משכורת של קצת יותר מ5000 שקלים בלי להתאמץ. ושלא נדבר על העובדה שאם כן תתאמצו תרוויחו הרבה יותר. בקיצור מהבחינה הכלכלית, הרבה יותר שווה להשקיע כמה גרושים על כרטיס טיסה לאוסטרליה מאשר על אוטובוס לקיבוץ בצפון או בדרום שבו תעשו את המועדפת, גם תרוויחו יותר כסף, וגם תקבלו חוויה הרבה יותר טובה! העבודה באוסטרליה היא לא העבודה הכי סטנדרטית! זו יכולה להיות עבודה באיסוף פירות, זו יכולה להיות עבודה בעגלות, מכירת ציורי שמן, מכירה בחנות נעליים, מלצרות בבית קפה או בר אבל זה לא משנה איזו עבודה זו תהיה – היא תהיה יותר מגניבה ממה שאותה העבודה בדיוק הייתה יכולה להיות בארץ.

עבודה באוסטרליה - אנשים חדשים

אומנם בשנתיים או שלוש ולפעמים גם יותר בצבא מכירים חברים שעליהם אומרים ’אלו חברים לכל החיים’ אבל חברויות לכל החיים לא חייבות לצמוח רק מתוך הצבא! חשוב לזכור שאתם לא היחידים שמגיעים לאוסטרליה כדי למצוא עבודה, לא מישראל ולא משאר העולם ולכן בזמן העבודה באוסטרליה סביר להניח שתיתקלו בעוד המון המון חבר’ה צעירים מכל מקום בעולם כמעט, הם יכולים להיות צרפתים, אמריקאים, קנדים, נורווגים, שוודים, הם יכולים להיות מאלפי מקומות ואותם חבר’ה צעירים גם יכולים להיות החברים האלה לכל החיים שעליהם אנחנו מדברים. הדבר היפה באוסטרליה הוא שויזת העבודה הקיימת שם היא לא ויזת עבודה סטנדרטית זו ויזה שמטרתה היא יותר חילוף תרבויות מאשר עבודה, היא לא ניתנת לכל אחד אבל כל מי שהיא ניתנת לו זכה ובגדול!!!יש לכם שנה לשהות באוסטרליה, להנות מהחיים, להרוויח כסף טוב, לטייל, להכיר אנשים, לגלוש ומה לא? אז למה לא לנצל את זה בעצם? איך אומרים אצלנו – כשהחיים נותנים לך לימונים - תכין מהם לימונדה!!! באותם החברים שתכירו שם תוכלו להיעזר גם אחרי שתעברו את השלב של העבודה באוסטרליה, במידה ותטוסו לטייל באירופה, בקנדה, בצרפת, אפילו בחלק ממדינות המזרח, תמיד תוכלו לדבר עם מישהו מקומי, חברות כזאת – לכל החיים!!!

עבודה באוסטרליה - למה אתם מחכים?

כמובן שלא משנה באיזה שלב של החיים תהיו – אוסטרליה עדיין תהיה מהממת ומושכת בעיני כולנו! אבל אין ספק שאחד הגילאים הטובים ביותר לעבודה באוסטרליה יהיה מיד אחרי הצבא! כשאתם עוד לא מחויבים ללימודים, עוד לא מחויבים לאישה, עבודה ומשכנתא, הגיל שבו יצאתם מהמסגרת ואתם רוצים לקחת לכם את התקופה הזאת של להשתחרר. הקטע הכי טוב באוסטרליה, הוא שלא משנה מה מעניין אותך, יש את זה שם, גם מבחינת הכיף וגם מבחינת העבודה... אם אתה לא בקטע של מכירות יש מגוון עצום של אופציות עבודה אחרות ואם אתה הכי כן בקטע של מכירות אז יש כל כך הרבה חברות וסוגי מוצרים שניתן למכור! ההמלצה היא לטוס לאוסטרליה – לגמרי. עבודה באוסטרליה היא בין החוויות הכי מדליקות שאנשים חוו, ואתם יכולים לשאול כל בנאדם שהיה שם לגבי זה!

Comments are closed.