עבודה באירופה

עבודות באירופה, תופסות תאוצה בשנים האחרונות בקרב ישראלים רבים . מתחום המכירות בעגלות, ממכר ציורי שמן, שמטרפות (או-פר), חקלאות ועד לתחום האבטחה. אם פעם ראיתם דולרים ירוקים בעיניים, הגיע הזמן שתשפשפו אותן טוב טוב כי עידן "האירו" כבר כאן.

יעדים פופולריים

יבשת אירופה היא ממש קל"ב מרחק טיסה של בין 3-5 שעות מישראל למרבית היעדים, אבל מרחק שנות אור מבחינה תרבותית. גיוון האוכלוסייה, רמת המחיה, האוויר הנקי, המבנים העתיקים, הנהרות האינסופיים, חיי הלילה הסוערים וכן לאלה מכם שמנסים להשלים את המשפט במקומות מסוימים גם הסמים חוקיים!!! העבודה באירופה עבור ישראלים צעירים מתרכזת בעיקר באנגליה, ספרד, סקוטלנד, אמסטרדם, גרמניה,שוודיה, פרוטוגל ולדוברי רוסית מבניכם סנט פטרסבורג גם נחשב ליעד אטרקטיבי לעבודות באירופה. למרות המשברים הכלכלים בעולם, חוזק הכלכלה האירופאית נישאר איתן ומטבע האירו וכמו כן הלירה שטרלינג נשארים יציבים מה שהופך את מגוון העבודות באירופה לרווחיות ומשתלמות עבורנו.

עבודה חוקית

בניגוד לארה"ב, קנדה ואוסטרליה בהן אחוז העובדים הזרים בעבודה בחו"ל הוא גבוה ואינו ניתן לשליטה , באירופה לא כל כך כדי להתעסק עם משטרת ההגירה. ברוב הקניונים נערכות פשיטות של ההגירה באופן קבוע וכל שבוע ערמות של עובדים לא חוקיים חוזרים לארץ מוצאם בלי כסף, עם פרצוף עצוב ועוגמת נפש. לכן לפני שאתם בונים פנטזיה על עבודה באירופה וודאו שברשותם דרכון אירופאי או במקרה הטוב אזרחות אירופאית, במידה ולא חפשו מקום אחר על הגלובוס לעבוד בו, אל דאגה לא חסר... חברות אשר מעסיקות עובדים זרים באירופה לוקחות סיכון עצום על חשבונכם, ראו הוזהרתם!

אופי העבודה

כמו שכבר צוין, עבודות באירופה מגוונות מאד, אך כמו בכל העולם , תחום המכירות הינו החזק והאטרקטיבי ביותר עבור החבר'ה הישראלים שמחפשים כסף טוב בזמן קצר. שעות העבודה באירופה נוחות יחסית ולרוב מסיימים לעבוד בשעות הערב המקודמות מה שמשאיר זמן לבילויים. יחד עם זאת העבודה עצמה אינה קלה,דיי תובענית ומחייבת רעב לכסף ואנרגיה מרובה במהלך היום על מנת להצליח ולהרוויח בה. בממוצע המשכורת במדינות אירופה בתחום העגלות נעה בין 100-300 יורו ביום. תנאי המחיה בעבודה באירופה שמספקות מרבית החברות לעובדיהן הינם צנועים יותר בהשוואה לארה"ב או קנדה מהסיבה הפשוטה שהמחיה באירופה גבוהה יחסית למקומות אחרים בעולם. כמובן שאתם מקבלים דירה מאובזרת ומרוהטת אך לרוב לא תקבלו רכב כחלק מהעסקה מכיוון שהרכבות העירוניות והתחבורה הציבורית במרבית המדינות לוקחת אתכם לכל מקום ופינה אפשרית ברחבי הערים והפרברים. אם יש ברשותכם דרכון אירופאי אל תחשבו פעמיים וטוסו לעבודות באירופה!! אומנם לאירופאים יצא קצת שם של פלצנים, אבל יחד עם הפוזה שלהם יש להם כיסים מנופחים טוב טוב וזה בעצם מה שאנחנו מחפשים. העבודה באירופה הינה חוויה בלתי נשכחת, הטומנת בחובה פוטנציאל כלכלי אדיר.

Comments are closed.