עבודה באמסטרדם

אמסטרדם היא בירתה של הולנד ואחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. זוהי עיר נוחה מאוד, שכן מרכזה קומפקטי ורוב האתרים המעניינים באמת נמצאים במרחק הליכה זה מזה או במרחק נסיעה קצר בתחבורה ציבורית. תעלות המים היפות של אמסטרדם, הכיכרות והרחובות היפים, האווירה הצעירה והקוסמופוליטית של העיר וניגודים מרתקים שבין ישן לחדש הופכים אותה ליעד חובה, עבור כל תייר בהולנד ומוסיפים ליתרונות של עבודות באמסטרדם. האטרקציות המרכזיות של העיר הן כיכר דאם, רובע החלונות האדומים, מבשלת הייניקן, שוק הפרחים, בית אנה פרנק, מוזיאון ואן גוך, הרייקסמוזיאום ועוד. מגוון עצום של מסעדות ואפשרויות בילוי לילי מכל מין וסוג מוסיפים גם הם סיבות מצויינות לבקר בעיר.

מידע על החברה

החברה שלנו מפעילה את עגלות מיישרי השיער מזה כ-4 שנים והיום אנחנו מתרחבים ופותחים גם עגלות טיפוח של מוצרי איפור מינרלי. אנו בחברה מתגאים בעבודה באירופה ובהישגנו לאורך כל השנה ולא רק בתקופת הכריסמס. אמסטרדם כיעד תיירותי משמעותי ביותר מושך אליו מליוני מבקרים בשנה. האופי המיוחד של העיר והעבודה באווירה המיוחדת שנוצרה גורמת לאנשינו לרצות להישאר איתנו לאורך זמן. אנו חברה קטנה ואיכותית, מאמינים שעם הדרכה צמודה ואישית כל אחד יכול להצליח. העבודה היא כמובן חוקית לחלוטין, אנו עובדים רק עם אנשים בעלי אזרחות אירופאית.

תנאי עבודה

האחוזים נעים בין 25% ל- 30% עפ"י מדרגות שכר ויעדים אישיים. יש הבטחת הכנסה ע"ס 1500 דולר בחודש. והחזר כרטיס טיסה מלא כעבור שלושה חודשי עבודה באמסטרדם . שכר הדירה הוא 400 דולר בחודש וכולל את כל הוצאות. הדירות במרכז העיר.
אנו מחפשים אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה, ששואפים לעשות המון כסף, אנשים עם ראש טוב שיעבדו בכיף ויהנו מהחוויה של עבודה באמסטרדם. אין צורך בידיעת השפה ההולנדית או בניסיון קודם. כשתגיעו כמובן ייאספו אתכם משדה התעופה ישירות לדירה. יהיו לכם שלושה ימים לחוות את העיר (כמו שחווים באמסטרדם..) וקדימה לעבודה. למרות הפיתויים מסביב אנו שמים דגש על מקצועיות קודם כל, כי המטרה של כולנו בעבודות בחו"ל היא קודם כל לעשות כסף וכמה שיותר. החל מהיום הראשון שלכם על העגלה ילווה אתכם בנאדם מקצועי ומיומן שילמד אתכם להוציא את המירב. ההכשרה תימשך כמה שצריך, אנו מאמינים שההשקעה משתלמת! אנו חברה קטנה ומשפחתית, בה כל אחד יכול לבוא לידי ביטוי, אנו משקיעים בבילויים איכותיים ובהרבה ימי גיבוש, ארוחות שיש, חגים, יציאות. עבודה באירופה באמסטרדם זו עבודה באחת מהערים השוקקות ועם חיי לילה מטורפים, ואנחנו לא צריכים עוד לומר לכם מה עוד אפשר לעשות באמסטרדם.

ההמלצה של דנה

לעבודה בחו"ל הגעתי ממש במקרה, סך הכל רציתי לטייל קצת באמסטרדם ולתפוס ראש אבל מה לעשות שנגמר הכסף בשלב מסוים... למען האמת אמסטרדם היא כל יום וכל היום רק סטלות..אבל לא סתם..משהו טוב משובח.. תדמיינו לבד.. אבל כעבור שבועיים התחיל כבר קצת להימאס, כשהכל כ"כ זמין זה כבר לא כ"כ מזמין, והכסף התחיל להיגמר, החלטתי להתחיל לעבוד. בעגלות נתקלתי לא מעט במהלך שופינג שעשיתי, כשהדגימו לי את המוצר ידעתי שבא לי ממש לעבוד בזה. וכך, כמה ימים אחרי שעליתי על העגלה קיבלתי התמכרות אחרת, סכומי הכסף שעשיתי היו הרבה יותר מפתים מהקופי שופ,ידעתי להפריד בין הדברים, נכנסתי למרתון של עבודה והתחלתי לעשות המון המון כסף. כמובן שההתחלה לא הייתה קלה, הימים הראשונים היו מאוד קשים במיוחד כשידעתי מה אני יכולה לעשות במקום, אבל כשראיתי את הסכומים שהחבר’ה הוותיקים עושים ידעתי שעם קצת יותר ניסיון גם אני יכולה לעשות זאת. ובאמת אחרי לא הרבה זמן נכנסתי לעבודה במלוא המרץ. עבדתי חצי שנה, הצלחתי לחסוך המון כסף, בשביל החלום האמיתי שלי, טיול בהודו, שם הייתי שנה וכשחזרתי ידעתי שדבר אחד בטוח, אני אעשה עוד כמה חודשים עבודה באמסטרדם. והפעם, לימודים. די, מספיק עם הסטלות... טוב, רק לפעמים...

Comments are closed.