עבודה בחו”ל אחרי מחנה קיץ

ישנם לא מעט חבר’ה צעירים בישראל שזכו לארח קבוצות של צעירים מחו’’ל ובתום הצבא שיכולים להרשות לעצמם, מחפשים משפחה טובה להתארח אצלה בחו’’ל גם כן. רוב הצעירים בוחרים יעד אליו יוצאים למחנה קיץ, שם יוכלו להכיר אנשים חדשים וליהנות בסביבה חדשה, רובם, לאחר החוויה, מאחר וכבר נמצאים במקום,ימשיכו לעבודה בחו’’ל. ואיך זה עובד? איך עוברים מחווית מחנה קיץ לאווירה של עבודה?
שני הדברים שונים עד מאוד וצריך לעשות סוויץ רציני על מנת להתאקלם בעבודה בחו’’ל בצורה הטובה ביותר. במאמר זה נתייחס למעבר ולשינויים הכרוכים בכך.

עבודה בחו"ל - איפה

לרוב מחנות קיץ יהיו בארה’’ב במקומות מסוימים, תקופת מחנה קיץ היא בין חודשיים לשלושה חודשים. כאשר תסיימו את מחנה הקיץ תאלצו לעקור את עצמכם מהסביבה שאליה התרגלתם כי סביר להניח שהחברה בה תעבדו תהיה ממוקמת באזור אחר מזה שאתם נמצאים בו.

עבודה בחו"ל - ויזה

העבודה במחנה קיץ הינה תחת ויזה יעודית לכך. על מנת לעבוד בעגלות יש לשנות את סטטוס השהיה בארה"ב. את זאת עושים ע"י פניה לעורך דין לנושאי הגירה, לא עורך פלילי תישארו רגועים. עורך הדין יעביר בשבילכם את התהליך. במשך כך תקופת המעבר (בי שבוע לשלושה חודשים) השהיה שלכם חוקית לחלוטין.

התנקות מהמחנה קיץ

מחנה קיץ בארה’’ב הוא כיף אדיר וחוויה בלתי נשכחת בה תהיו מוקפים באנשים מגניבים ותעשו חיים. גם בעבודה יש לא מעט חוויות אך הרצינות והמשמעת שלכם צריכה להיות כפולה. כדי לעשות הפרדה, להמשיך לעבוד אחרי מחנה קיץ בעגלות, או מכירת ציורי שמן, אבטחה, מנעולנות או כל דבר אחר זה לא פשוט וזה שונה מאד מהאווירה הקלילה שיש במחנה קיץ.

עבודה בחו"ל - אופי העבודה

בעגלות תצטרכו להוציא מעצמכם את הפן המכירתי. אולי הוא קיים ואולי לא בכל מקרה תאלצו למצוא אותו אחרת אין לכם מה לחפש בעבודה בחו’’ל. מרבית העבודה בחו"ל הינן בתחום המכירות וזאת מאחר ואתם מגיעים לשם בשביל לחסוך סכומים יפים מאור והרבה מעל הממוצע ולא ממוצע. סכומים כאלו אפשר לקבל רק במכירות. אם תשימו לב אפילו בארץ אנשים מכירות שעובדים על עמלות מגיעים למשכורות הכי יפות בשוק. עבודה בארה"ב מתפרשת לרוב כמכירות בקניונים בעגלות של ים המלח איפור או מיישרי שיער,ונכון,עבודה בעגלות היא המשתלמת ביותר מבחינה ריווחת משום שאנשים קונים מכם מוצרים, המוצרים מוכרים וכבר תפסו את מקומם המכובד בשוק. כל שתצטרכו לעשות בעבודה מסוג זה הוא להיות עצמכם ולגרום לאנשים להתחבר אליכם כי בסופו של דבר במכירות אתם מוכרים את עצמכם לא פחות מאשר את המוצר עצמו. בעבודה בחו’’ל תרוויחו על בסיס מכירות יומיות ולא תקבלו שכר בסיס אלא עמלות מכירה. העמלות ברוב המקומות הן אותו דבר,איפושהו בין 20-30 % .בעבודות בחו’’ל קיים תחום נוסף שהוא ציורי השמן, בעבודה מהסוג הזה תצטרכו לעבור מדלת לדלת ולדפוק על דלתות של אנשים שאינכם מכירים על מנת לנסות למכור להם ציורים שכביכול ציירתם בעצמכם מאחר ואתם סטודנטים רעבים ללחם..עבודה זו היא 4 שעות ביום להבדיל מ11 על עגלות. אבל מן הסתם לא תוכלו להגיע לסכומים שתרוויחו בעבודה בחו’’ל בעגלות מה גם שהעבודה נשמעת מסוכנת ובייחוד לבחורות. בסופו של דבר ההחלטה בידיים שלכם וכל תחום אליו תפנו לעבודה בחו’’ל יהיה סביר להניח כיף גדול עבורכם.

עבודה בחו"ל - למי זה מתאים?

עבודה בחו’’ל היא אמנם חוויה מדהימה אבל לא מתאימה לכל אחד, אז לפני שאתם קונים כרטיס במחיר לא זול בכלל וטסים כדאי שתחשבו פעמיים. העבודה הזו לא מתאימה לאנשים שיש להם פחד מלהיות לבד,או שלא יכולים להיות רחוקים מהבית יותר מידי,שאין להם יכולות מכירה גבוהות וגם לא אוהבים את העבודה במכירות, אנשים שלא בטוחים בעצמם וביכולות המכירה שלהם יוכלו לטוס למקומות שהכרטיס אליהם הוא לא יקר מידי ובכל למזער את הסיכון, עבודה באירופה תתאים.

סעו למחנה קיץ, תיהנו כמה שיותר...תתפקסו על עצמכם מחדש ותגיעו עם מטרה אתם צריכים רעב, הכסף לא יביא את עצמו אליכם העבודה היא עבודה קשה. נותנים לכם את כל הכלים ואתם תצטרכו ליישם את מה שלמדתם.
בכל מקרה,החוויה הזו היא חוויה מדהימה ותיהנו ממנה כמה שיותר!
בהצלחה!

Comments are closed.