עבודה בלאס וגאס

לאס וגאס- העיר הגדולה במדינת נבאדה שבארה"ב ואחד המרכזים התיירותיים ביותר, אם לא המתוירת מכולן. עיקר כלכלתה של העיר מתבססת מאז ומתמיד על תיירות והימורים. לאס וגאס- כל כולה הוא רעש וצלצולים, המשחק כאן הוא ראוותנות טהורה. העיר מלאה באנשים צבעוניים שמחזיקים כוסות משקה ומביטים באורות הניאון כמהופנטים. כיום לאס וגאס מתהדרת ב-19 מתוך 20 המלונות הגדולים ביותר בעולם, מושכת אליה כ-33 מיליון מבקרים בשנה וזוכה להכנסות מהימורים בגובה 5.25 מיליארד דולר בשנה. יש עוד ערים בעולם עם בתי קזינו מרשימים,אבל אין מקום בין עיר או כפר שדומה ללאס וגאס.  בגלל זה עבודה בלאס וגאס כלכך מיוחדת.

עבודה בארה"ב - מידע על החברה

עם וותק של 7 שנים באזור, עם רישיון עבודה, רישיון עסק חוקי למהדרין כמובן שלעגלות יש ביטוח כמו שיש ביטוח לרכבים ולדירות של העובדים. כחברה בעלת וותק, ניסיון וגב כלכלי נוכל לתת לך את האפשרות לעבוד עם אנשים מקצועיים, סביבה תומכת ובמיקומים הטובים ביותר באזור. המוצרים איתם אנו עובדים- ערכות טיפוח הציפורניים ומוצרי ים המלח מבית SEACRET , וכן מיישרי שיער. אצלינו לא תשמעו על אלמנט שחיקת המוצר או על משבר כלכלי, העבודה בלאס וגאס מתאפיינת בלקוחות שהם תיירים שבאו במטרה להוציא את מיטב כספם. אצלנו, כריסמס כל השנה, אין חודשים טובים יותר או חודשים טובים פחות, בלאס וגאס התיירות חוגגת כל השנה.

עבודה בארה"ב - תנאים

אנו מאמינים שמוכר טוב הוא מוכר מרוצה לכן חשובה לנו הנוחות שלכם. לאחר איסוף משדה התעופה ינתנו לעובד יום-יומיים להכרת הדירה והאזור ולהתארגנות.
בעבודה בלאס וגאס גרים בדירות בבניין קומפלקס בעלות 2-3 חדרים עד 2 אנשים בחדר עד 6 אנשים בדירה. עלות שכ"ד 400$ בחודש, וזה כולל את כל ההוצאות שלכם (חשמל, מים וכו’). לרשות העובדים עומדים רכבים חדישים ומבוטחים. העבודה בארה"ב הינה חמישה וחצי ימים בשבוע, 9:00-21:00 למעט יום ראשון 11:00-18:00, לעובדים יינתן יום חופשי אחד בשבוע, בימים ב’-ה’. כל שבועיים מקבלים משכורת. שכר העובדים מורכב מאחוזים מסך המכירות: בין 25 ל- 30 ויש גם המון בונוסים אישיים לכל עובד. המשכורות נעות בין 2500$-10,000$ בחודש.

עבודה בארה"ב - מעבר לעבודה...

כמובן שאנחנו לא שוכחים גם לבלות וליהנות. עבודה בלאס וגאס היא חוויה מטורפת, אנחנו לרגע לא שוכחים שאנחנו נמצאים באחד המקומות המסעירים והמרגשים ביותר בעולם. ואנחנו מנצלים זאת עד תום. ערבי חברה, לימוזינות ומסיבות מטורפות הם עיניין שבשגרה אצלנו ב עבודה בארה"ב . הצטרפו אלינו לחיות את החלום!!

עבודה בארה"ב - ההמלצה של שרון

את הרעיון לעבוד בארה"ב קיבלתי מידיד טוב, עבדנו יחד בבית מלון באילת, אני עשיתי שם את העבודה המועדפת של אחרי הצבא, והוא בדיוק חזר מחו"ל מעבודה בארה"ב.
כל היום שמעתי על החוויה המטורפת שהייתה לו בעבודה בחו"ל , כל הזמן הוא קיטר שאת המשכורת שהוא עושה בארץ בחודש הוא היה עושה בשבוע. לי זה נראה הזוי... כי היינו מרוויחים משכורת דיי יפה, אומנם עובדים קשה, שישי, שבת, חגים ומשתכרים כ-7000 ש"ח בחודש. את זה הוא עשה בשבוע? שווה לבדוק.
נורא אהבתי את האווירה באילת, המלונות, הבילויים, לא רציתי לשנות את סגנון החיים שלי עד כה. כל הזמן שמעתי על אילת את הביטוי "וגאס הקטנה", לאחר בירורים הבנתי שיש גם עבודה בלאס וגאס. ואז נפלה ההחלטה, עבודה בלא וגאס נשמעה לי הדבר הכי מגניב שיש. עשיתי זאת, וואוווו וגאס, באמת שאין דברים כאלה. התאהבתי.
האנשים הצבעוניים, התיירות שחוגגת כל השנה, הכסף שנשפך כמו מים. כמובן שגם ההווי החברתי בחברה שעבדתי בה, האנשים, העבודה, הפכו את העבודה בלאס וגאס לחוייה שאני לא אשכח בחיים. היום, שנה אחרי, אני רואה את התמונות הנוצצות שלי מהתקופה המטורפת שהעברתי שם, ומרגישה שזה כאילו חלום, כאילו זה קרה למישהי אחרת. כי הרי לפני כן, בחיים שלי לא דמיינתי ששנה מחיי אני אבלה במקום הכי מגניב בעולם, ועוד אחזור משם עם כסף, הרבה מאוד כסף!!!

Comments are closed.