עבודה בלונדון

אנגליה היא אחד המקומות המדהימים בעולם ,ובכלל לונדון אחת הערים הכי תיירותית בעולם ומיליוני מהגרים מגיעים בכל השנה אל לונדון, בלונדון יש הביג בן (השעון המפורסם) , בלונדון יש הודים ,פקיסטנים ,אפריקאים, סינים, מוסלמים,נוצרים ויהודים. בעבודה בלונדון תגלו שבלונדון משחקות קבוצות הכדורגל הגדולות בעולם,ולראות כדורגל באנגליה זו הצגה, אנשים מגיעים לראות ליגת האלופות ומשחקי הפריימיר ליגה, כגון: טוטנהם , צ’לסי, ווסטאהם, קריסטל פאלאס, פולהאם, קווינס פארק רנג’רס וארסנל, בלונדון נמצא גם בית האופרה המלכותי בעולם, ויש גם את ארמון בקינגהאם, קנסינגטון, מצודת לונדון הנקראת ה"טאוור". מוזיאון השעווה המאדם טוסו הוא אחד מהקומות הכי תיירותים בעולם.

מי אנחנו?

החברה שלנו היא חוקית- עבודה באירופה לאירופאים בלבד. עובדים רק אזרחים אירופאים המקבלים הבטחת הכנסה וכרטיסי טיסה , התנאים בעבודה בעגלות בלונדון, בהשוואה לכל מקום אחר בעולם, אין תנאים כאלו בשום מקום.
אצלנו בעבודה בלונדון מרוויחים על פי אחוזים גבוהים, 20% במדרגות ל30% וניתן להגיע לבונוסים אישיים. אצלנו גרים בקומפלקסים יוקרה הממוקמים קרוב לעיר עובדים בקניונים הקרובים לעיר,לעבוד בעגלות בלונדון זה לעבוד ברשת הקניונים היוקרתית של ווסטפילד. מה שנחמד הוא מרוויחים בלירה סטרלניג שזה מביא המון כסף לחשבון בנק בארץ.
עבודה בלונדון ,אז מה עושים?

החיים בלונדון

אצלנו בחברה אנו מאמינים בעבודה ברצף פעיל של חמישה וחצי ימים בשבוע כאשר השעות בעבודה בלונדון בעגלות הרבה יותר נוחה מכל מקום אחר בעולם. חוץ מזה אצלנו כבר כשמגיעים מקבלים יחס חם משפחתי ואוהב ודואגים אחד לשני גם שלא כל כך הולך,דואגים שילך תמיד, ושתמיד המוכר יעשה כסף.
מאוד חשוב לבלות ליהנות לעשות חיים מעבר לעבודה , כמובן שהמטרה היא לעשות כסף אבל לעשות בעבודה בלונדון תוך כדי פאן חברתי, כאשר עושים מידי אחת לשבוע יציאה כולם ביחד מבלים נהנים ודואגים שתרגישו תמיד בבית. כי אצלנו אין אנשים שמגיעים ולא עושים כסף אלא אנשים שתמיד חוזרים עקב היחס החם שהסלסמן מקבל מידי שנה.

ההמלצה של עומרי

 

אני הגעתי לעבודה בחו"ל לפני מספר חודשים, קל לא היה לי בכלל , אבל אני זכיתי בכך שאמא היא אזרחית אנגליה, ויש לי דרכון אנגלי, ותמיד אמרו לי שחדור בי הסלסמן עם קצת עבודה וקצת רצון הכל יהיה בסדר, התחלתי לעבוד כסלסמן ההתחלה הייתה צולעת ולא משכנעת, אבל הגעתי קיבלתי יחס חם ואוהב מהחברה אשר קיבלה אותי בזרועות פתוחות ונתנה לי את המושכות וכל מה שאני צריך ,החודש הראשון לא היה קל בכלל כאשר לא הכנסתי כסף אך הטריינרית שלי נטלי שהייתה כל כך מדהימה דאגה לכך שאני אהפוך למוכר מספר 1 בחברה, איך זה קרה בטח אתם שואלים עצמכם?
בואו אני אספר לכם, הגעתי אחרי שלושה שבועות שלא כל כך האמנתי בעצמי הגיעה לעגלה סוזן אישה מובגרת בגיל ה45 שנראית כמו אחותי ,הילה, שהילה היא בת 28 , שנראית מדהים דרך אגב, לא משנה קיצר סוזן הגיעה לעגלה , מכרתי לה סט ציפורניים במחיר של 60 פאונד , ואז היא ישבה בכיסא הראתי לה את כל המוצרים של ים המלח והיא פשוט קנתה ב1200 פאונד, שזה דבר שלא קורה כל יום,והיא אמרה לי קניתי רק בגלל שאני מעריכה אנשים שיודעים למכור ואתה יוצא דופן מכל מוכר שפגשתי אי פעם, ואז הבנתי שבעצם אני ממש יודע למכור ועכשיו הגיע הזמן לעשות כסף, היום אני בארץ , לומד משפטיים ולא רק שאני לומד אני גם לא צריך לעבוד כי במשך 8 חודשים בעבודה בעגלות בלונדון עשיתי כל כך הרבה כסף שאני תוך כדי לימודים יכול לצאת לבלות ואפילו לצאת לחופשות.

Comments are closed.