עבודה במונטריאול

אחת הערים היפות בצפון אמריקה, העיר השניה בגודלה אחרי קנדה נמצאת במחוז קוויבק, כחמישית מתושבי העיר דוברי אנגלית כשפת אם עיר שבה השפה הצרפתית היא המדוברת ביותר. בעבודה במונטריאול האזורים המומלצים לביקור וקניות הם הדאון טאון שמלאה במרכזי קניות (בירת האופנה השניה בגודלה אחרי ניו יורק), גורדי שחקים,מלונות ובתי עסק. למונטריאול העתיקה אווירה אירופאית, אזור שכולו בתים ישנים, מרצפות ישנות וכנסיות. עיר מלאה אטרקציות ומקומות בילוי: לונה פארק ענקי ממשפחת ה"סיקס פלאגס", מוזיאונים רבים, ברים, מועדונים ופארקים ענקים. עקב הקור במונטריאול נבנתה עיר תת קרקעית שלמה שמאגדת בתוכה את כל מתחמי הבילויים הקניות והסרטים , מתחם זה משתרע על קילומטרים רבים וכך לא מרגישים בקור השורר בחוץ.

עבודה במונטריאול - מידע על החברה

החברה עובדת כבר 5 שנים בתחום העגלות, החברה היינה חברה חוקית ועמידה, הייחוד של החברה שאנחנו מחזיקים בכל החוזים על כל העגלות במונטריאול, אין לנו מתחרים, כל קניון נבחר בקפידה. העבודה במונטריאול נחשבת לאזור "בתולי" ,אנחנו הראשונים שהקמנו שם קיוסקים, אזור ללא שחיקה ,כולם עוצרים לנסות את המוצר, כל יום הוא הפתעה. אנחנו עובדים עם מוצרי השיער מבית קריולייס ועם מוצרי הקוסמטיקה מבית פרמייר מוצרים שנחשבים למוכרים בשוק ואיכותם גבוהה. למונטריאול מגיעים מדי שנה המון תיירים שמתעניינים באופנה וטיפוח ולכן המוצרים שלנו מתאימים להם בול! האחוזים בחברה נעים בין 20%- 30% וכמובן בונוסים בעמידה ביעד.

עבודה במונטריאול - מידע על העבודה

תהליך הליווי וההדרכה מתחיל משדה התעופה, נציג מתאם החברה יאסוף אותך למקום מגוריך במהלך תקופת העבודה במונטריאול, לאחר התאקלמות קצרה ארוחה ושינה טובה ניקח אותה לסיור ברחבי העיר ובקניונים שאנו עובדים בהם, לאחר יומיים מנוחה תקבל הדרכה מקיפה על כל המוצרים וצורת העבודה בחו"ל .
הדירות הינן דירות 2-3 חדרים, שני אנשים בחדר, הדירות מרוהטות מא’ ועד ת’ , בכל דירה טלפון עם שיחות חינם לארץ ומחשב. שכר הדירה הינו 400$ בחודש כולל רכב שעומד לרשות העובדים. שעות העבודה בקנדה בקניונים – בכל ימות השבוע מ10:00 ועד 20:00 וביום ראשון 11:00 ועד 16:00.
בעבודה בקנדה במונטריאול המשכורת ניתנת אחת לשבוע ביום ראשון.

עבודה במונטריאול - חוץ מעבודה

אנחנו עובדים באחת הערים היפות בעולם ואחת מתוססות בעולם, לכן יום ראשון הוא יום שמוקדש לפאן, פאן ולקינוח עוד פאן, בכל יום ראשון החברה שוכרת לימוזינה שלוקחת את החברה לאתרי הבילויי בעיר, לברים האיכותיים ולסרטים. בעבודה במונטריאול אנחנו עושים הכל על מנת שההווי החברתי ומצב הרוח תמיד ישאר בשיאו.

עבודה במונטריאול - עובדים ממליצים

כמו רוב החבר’ה אחרי צבא חיפשתי מקור הכנסה ואם אפשר שיהיה ריווחי רציתי לצאת לטיול הגדול אחרי הצבא, התחלתי לשאול ולהתעניין בעבודות בחו"ל, חיפשתי חברה שלא "תשב לי על הוריד" לא רציתי לעבוד בחברה "צבאית", חברים המליצו לי על העבודה במונטריאול. הם סיפרו שהם חזרו עם הרבה כסף והיה להם יחסית קל, הלכתי על זה, טסתי למונטריאול, כמובן שההתחלה לא הייתה קלה, אבל תמיד היה לי על מי לסמוך מי שיעזור וידריך ובזמן נפילה יקח אותי לשיחה אחד על אחד ויעודד אותי ויסביר לי מה אני צריך לתקן . החבר'ה שם תותחים ועושים הכל על מנת שהעבודה תיהיה מהנה ושהג’ובות יזרמו לכיס, הכרתי כל כך הרבה אנשים מעניינים, תרבויות חדשות וחברים שהם חברים לחיים, העבודה במונטריאול מאתגרת, בנוסך למדתי הרבה דברים על עצמי, חסכתי כסף לטיול הגדול שלי ואפילו חזרתי עם כסף לארץ לאחר הטיול. אני ממליץ בחום , אולי ניפגש, עונה הבאה כמובן שאני שם.

Comments are closed.