עבודה במיאמי

מיאמי היא העיר המאוכלסת ביותר במדינת פלורידה שבארה"ב, ויעד התיירות השלישי בארה"ב. מרבית התיירים מגיעים למיאמי ביץ’ שהיא ישות מוניציפאלית נפרדת, וזאת בזכות החופים המועדונים הלוהטים שבה והבארים מלאי כל טוב שלה. יחסית לעיר חוף, מיאמי ביץ’ היא בין הטובות והיפות ביותר. מים בצבע טורקיז, חול לבן, בחורות ובחורים יפים ורצועת חוף ארוכה. במיאמי יש תרבות יהודית חזקה ביותר והמון ישראלים. לא פעם תשכחו שאתם במרחק 12 שעות טיסה מהבית, ותרגישו שאתם הולכים בטיילת תל אביב או תכתבו את המילה הדברה בגוגל ובטלפון יענה לכם ישראלי ממולח.

עבודה בארה"ב - מידע על החברה

החברה חוקית, יש רישיונות עסק, עם וותק של 5 שנים באיזור. יש ביטוח על הכל – על העגלות על הדירות ועל הרכבים. אנו משקיעים את מלוא המאמצים בהכשרה שלכם לעבודה במיאמי על מנת להוציא מכם את מלוא הפוטנציאל על העגלה. כחברה ותיקה עם ניסיון עשיר נוכל לאפשר לך לעבוד עם אנשים ברמה מקצועית גבוהה מאוד, סביבה תומכת ובמיקומים הטובים במיאמי ובמיאמי ביץ’.

עבודה בארה"ב - מוצרים

המוצרים שאנו מוכרים-את קיט הציפורניים המפורסם ושלל מוצרי ים המלח מבית Primier , ובנוסף אנחנו מוכרים גם מיישרי שיער. בעבודה בארה"ב במיאמי תפגשו תחלופת תיירים מטורפת, ולכן אין את אלמנט השחיקה. האחוזים הם בין 22%-30% מסך המכירות היומי ויש גם לא מעט בונוסים למי שיגיע ליעדים שיקבעו אחת לשבוע.
המשכורות בעבודה בארה"ב נעות בין 3000$-8000$ בחודש.

עבודה בארה"ב - תנאים

אנו מאמינים שכשטוב לך, טוב לנו. לכן חשובה לנו מאוד הנוחות שלכם- לאחר איסוף משדה התעופה ינתנו לעובד יומיים-שלושה לפני תחילת העבודה בארה"ב להכרת האזור ולהתארגנות. הדירות הן דירות קומפלקס בעלות 2 חדרים עד 2 אנשים בחדר עד 4 אנשים בדירה. הדירות מרוהטות , מטבח מאובזר, מכונת כביסה ומייבש כביסה, מדיח כלים, טלוויזיה, כבלים, גישה לאינטרנט, מזגן. עלות שכ"ד 420$ בחודש, וזה כולל את כל ההוצאות שלכם (חשמל, מים וכו’).
אצלנו, בעבודה במיאמי לרשות העובדים עומדים רכבים חדישים ומבוטחים, העומדים לשרותכם גם בימי החופש.
העבודה בחו"ל ברוב המקומות בעולם וכך גם אצלנו הינה חמישה וחצי ימים בשבוע, 9:00-21:00 למעט יום ראשון 11:00-18:00, לעובדים יינתן יום חופשי אחד בשבוע, בימים ב’-ה’.
בעבודה במיאמי משכורות ינתנו אחת לשבוע במזומן.

עבודה בארה"ב - הווי

כמובן שאנחנו לא שוכחים גם לבלות ולהנות. עבודה בארה"ב היא חוויה מטורפת, ים, שמש, ברים ופסטיבלים. ערבי חברה, לימוזינות ומסיבות מטורפות הם עניין שבשגרה. לכל מי שקשה לעזוב את רצועת החוף של תל אביב ומחפש עבודה בחו"ל , מקומך איתנו.

עבודה בארה"ב - ההמלצה של לילך

את הרעיון לעבוד בארה"ב קיבלתי בביקור שעשיתי אצל דודתי בפלורידה, באחד ימי השיטוט בקניון קפצה לעברי בחורה אנרגטית והציעה לי לנסות איזהו קרם, אני קלטתי שהיא ישראלית, אבל היא לא ממש קלטה עליי, אז זרמתי, היא הראתה לי את הBUFFER ואני כ"כ התלהבתי, הייתי בסך הכל בת 18, לפני גיוס, אבל באותו רגע ידעתי שיום אחד גם אני אעבוד בזה. זו נראתה לי העבודה הכי כיפית בעולם. במשך כל השירות הצבאי שלי פינטזתי על היום שאני אשתחרר ואטוס לארה"ב, לעבודה במיאמי. ובאמת עבר רק שבוע מהשחרור ומצאתי את עצמי עומדת באמצע הקניון ומוכרת את אותו ה BUFFER. להפתעתי העבודה במיאמי הייתה הרבה הרבה יותר קשה ממה שתיארתי, אבל האווירה מסביב, החברים, מיאמי המדהימה, דירבנו אותי להישאר, זה לא היה קל, לקח לי קצת זמן להיכנס לעניינים של עבודה בארה"ב ובמיוחד עבודה במיאמי אך בסופו של דבר, נפתחו לי הצ’קרות והתחלתי למכור, זו הייתה חוויה מדהימה. שאני ממליצה עליה היום לכל מי שרק חושב בכיוון.
העבודה במיאמי תהיה חוויה שלא אשכח בחיים. התכנון היה לטוס ל-3 חודשים, ובסופו של דבר מצאתי את עצמי משתקעת במיאמי. היום- אני הדודה מאמריקה:)

Comments are closed.