עבודה במלבורן

מלבורן שוכנת בדרום מזרח אוסטרליה, במדינת ויקטוריה נחשבת לבירתה ולעיר הכי מאוכלסת באזור והעיר השניה בגודלה באוסטרליה. בואו בואו לעבודה באוסטרליה ! עבודה במלבורן זו עבודה בעיר של תרבות, בילוי, ספורט ובעיקר עסקים ומסחר בנוסף מתקיימים במלבורן מדי שבוע פסטיבלים של של סרטים, מוזיקה ואומנות, העיר מארחת גם מידי שנה את תחרות הגראנד סלאם לטניס. שנים מתוך ארבעת הבנקים הגדולים של אוסטרליה נמצאים בעבודה במלבורן ויוצרים תעסוקה מרובה וגם הכנסה גבוהה למקומיים משמע יותר כסף לבזבוז בקניונים!

מידע על החברה

החברה עובדת כבר 5 שנים בתחום העגלות עם רישיון חוקי. החברה מאמינה שבראש סדר העדיפויות היחס האישי, ההכשרה והמקצועיות קובעים את התקדמותך והרווח האישי. עבודה במלבורן במכירת מוצרי ים המלח והציפורניים מבית SEACRET אנחנו מחזיקים בבלעדיות בכל הקניונים ברחבי מלבורן,אין לנו מתחרים. האחוזים בחברה נעים בין25% ועד ל- 30% מסך המכירות היומי וכמובן בונוסים גבוהים על התמדה, נחישות ומכירות מטורפות (ולא חסרות מכירות כאלה).
בנוסף אחרי 3 חודשי עבודה החזר על חצי מכרטיס הטיסה.

אופי העבודה

מרגע הנחיתה ליווי צמוד במשך יומיים שבמהלכו יינתן זמן לנוח, להכיר את הסביבה והקניונים וכמובן לבלות. בעבודה באוסטרליה חשוב לנו שמרווח המחיה יהיה בהתאם לציפיות ולכן אנחנו מחזיקים בבתים פרטים ובהם בין 4-6 חדרים , שני אנשים בחדר, הווילות מרוהטות באופן מלא ויש מחשבים שעומדים לרשותך,שכר הדירה הינו 400$ הרכבים הינם רכבים חדשים וכלולים בשכר הדירה. ימי העבודה- 5 ימי עבודה מלאים בשבוע 10:00-18:00 ויום חופש במהלך השבוע לבחירתכם (לא כולל שישי שבת) המשכורת ניתנת כל יום ראשון. מידי שבוע עבודה במלבורן ביום ראשון החברה מארגנת ערבי חברה, ערבים אלו נועדו לגיבוש והדרכה ובעיקר להמון כיף ברים, מסיבות, פסטיבלים סרטים מוצאים ממלבורן את הטוב ביותר. בנוסף בית חב"ד ששוכן במלבורן הוא הגדול ביותר באוסטרליה ולכן כל חג הוא סיבה למסיבה.

ההמלצה של חן

"חיפשתי עבודה בחו"ל ופניתי להמון אנשים בתחום וגם לחברים כדי לקבל מידע בעיקרון ממה ששמעתי הבנתי שיש הרבה בולשיט בעסק הזה וחיפשתי חברה מקצועית ואמינה יותר מהכל, הגעתי לחברה לעבודה במלבורן דרך חברה שעבדה שם ולא הפסיקה לשבח אותם, אז החלטתי שמצאתי את החברה שאליה אני אטוס חוץ מזה שלא חשבתי על מקום אחר לטוס אליו מאשר אוסטרליה, הייתה לי את הנחיתה הכי קלה שיש, כולם קיבלו אותי בהמון חום ואהבה ואין על ההכשרה שלהם עד שלא הבנתי הכל והייתי בטוחה בעצמי לא הרפו, היום שאני כבר אחרי 5 חודשי עבודה ודיי הרבה כסף בכיס הכל פתוח לפנייי ואני יכולה גם לטייל גם ללמוד וגם לחזור כי אני מצאתי לי בית שני ומשפחה נוספת."

Comments are closed.