עבודה במקסיקו

מי לא רוצה לטוס לעבודה בחו"ל ולשלב טיול של פעם בחיים??
מי לא חולם לגור בבית על החוף, עם נוף חלומי??
מי לא מפנטז על עבודה בחו"ל ריווחית במקום הכי מתויר בעולם??

כולם רוצים, כולם חולמים, כולם מפנטזים, ובדיוק עכשיו הגיע הזמן לנפץ את הבועה ולהתעורר למציאות שהיא כולה חלום אחד גדול, עבודה במקסיקו-המקום האמיתי!!!!!

מידע על המקום

מקסיקו המשגעת ספק אינדיאנית, ספק ספרדית, היא אחת המדינות היפות ביותר על הגלובוס והמתוירות מבניהן. עבודה במקסיקו היא ללא ספק יעד מאד אטרקטיבי עבור צעירים שחולמים לבקר באזורים קסומים, תוססים ומלאי חיים. המדינה גובלת עם ארה"ב בצפון, וגואטמלה בדרום והיא למעשה המדינה הגדולה ביותר במרכז אמריקה. אחת הסיבות שהופכות את העבודה במקסיקו לכה אטרקטיבית היא באופן מובהק הנהירה בשנים האחרונות לטיולים באמריקה הלטינית, מרכז ודרום אמריקה, למעלה מ-60% מהחילים המשוחררים חולמים לטייל באזורים אלו והשילוב בין העבודה במקסיקו לבין הטיול בה מהווה פתרון כלכלי וריאלי למרבית החיילים המשוחררים שמה לעשות חסר להם שקל או שניים... עבודה במקסיקו מושלמת לאלה מכם שצריכים לעלות את רמת הוויטמין D שלהם, לספוג קצת שמש וצבע לעור ואם על הדרך אפשר ללמוד שפה חדשה, לעשות כסף ולהנות מחוויה של פעם בחיים אז מה רע???

אופי העבודה

העבודה במקסיקו השכיחה ביותר כמו כל שאר הלוקיישנים בעבודה בחו"ל היא בתחום המכירות בקניון, שדרת חנויות או טיילת על החוף. העבודה במקסיקו משתלמת בעיקר באזורים התיירותית של המדינה כשהם השפה השלטת היא כמובן ספרדית אבל בגלל גיוון התיירים מאירופה, קנדה וארה"ב תשמרו הרבה שפה אנגלית ברחובות. העבודה במקסיקו ברוב החברות הינה 5 וחצי ימים מלאים בשבוע, כלומר, יום חופש אחד במהלך השבוע, יום ראשון חצי יום בין 6-7 שעות עבודה כשביום עבודה במקסיקו ממוצע עובדים בין 10-12 שעות. העבודה במקסיקו בתחום המכירות אומנם מלווה בהרבה מאד בילויים והנאות בגלל השפע שהמקום עצמו מציע, החופים, המסיבות, המסעדות, התיירים והתרבות בילוי הכל כך ענפה של המקום יחד עם זאת עבודה בחו"ל לא קלה בכלל, המרחק מהבית, הקושי להתאקלם עם מנטליות חדשה, כל אלה בנוסף לעבודה במקסיקו שהיא עצמה לא קלה בכלל בגלל השעות הארוכות, השפה הזרה, והמרדף אחרי הכסף, מהווים התמודדות לא קלה אך בהחלט מבגרת, מעצימה ומאד חיובית..הכל תלוי בגישה 🙂

המקומות המבוקשים ביותר במקסיקו

קנקון - עבודה במקסיקו בעיר נופש מדהימה ומאד מפורסמת הלוא היא קנקון, אותה עיר בעלת מגוון מאד רחב של מלונות יוקרה ברים מושקעים, קניונים ממותגים, בתי קולנוע, בתי קפה וחופים מושלמים. העבודה במקסיקו בעיר קנקון הינה מאד מבוקשת בעיקר בגלל שהכל מושקע, איכותי וממש בנוי במיוחד בשביל עשירי העולם.
מקיסיקו סיטי - עבודה במקסיקו סיטי דיי שונה מהעבודה בקנקון. מקיסקו סיטי הינה עיר הבירה של מקסיקו והיא נחשבת לאחת הערים הגדולות, הצפופות, והדחוסות בעולם.
לא כל בכל מקום בעיר העבודה במקסיקו עדיפה כיוון שישנם הרבה אזורי פשיעה ואזורים מזוהמים בה ולכן פרברי מקסיקו סיטי הינם יותר פופולארים לעבודה בחו"ל.
פלאיה דל כרמן - עבודה במקסיקו בחלק הקאריבי של המדינה באזור פלאיה דל כרמן הינה חלום בפני עצמו, בדיוק כמו בקנקון רק יותר יפה!! מדובר בעיירת חוף קטנה ומתויירת מאד. עיר שלווה עם חופים יפים ומגוון עצום של אטרקציות.

Comments are closed.