עבודה בסידני

מידע על המקום

סידני- העיר הגדולה באוסטרליה והמקום הכי תיירותי מבחינת תרבות גני מדהימים וחופים יפיפים. סידני מתרכזת על התיירות הגדולה שמגיעים אליה מכל רחבי העולם בסידני נמצא בית האופרה ,המזכיר צדפה. סידני בנוסף לכל אירחה גם את אולימפיאדת 2000,סידני שוכנת בין האוקיינוס השקט להרים הכחולים.
השטח המרובע של הפרברים של סידני הוא 12,000 קמ"ר והוא הגדול בעולם. סידני לא סובלת מרעידות אדמה בגלל שאין לה את בעיית הציקלונים. בסידני יש את אחד הפרברים הכי לוהט מבחינת חיי לילה,הקינג קרוס,שחיי הלילה 24 שעות מסביב לשעון מסיבות עד הבוקר ומועדוני סטריפטיז.

מידע על החברה

אצלנו בחברה אתם מקבלים יחס חם ,אוהב, משפחתי אשר ייתן לכם מהרגע הראשון שנחתתם בשדה התעופה מרגע האסיפה עד רגע העזיבה, היחס החם האוהב כמובן ממשיך מהיחס החם והמשפחתי עוד שקיבלתם בארץ בחברת ההשמה, פאנן ג’וב.
הדירות בעבודה באוסטרליה הם דירות קומפלקס בעל 3 קומות, אשר מאובזרות ברמה הכי גבוהה מבחינת ,חשמל ,מים,כלי אוכל ,ספות, מיטות , מכונת כביסה ,מייבש,טלוויזיה,מזגן , אינטרנט,גישה לפאבים מפני שאתם גרים 5 דקות מכל הפאבים והמקומות הלוהטים של סידני! עלות שכ"ד במגורים בסידני הינם כ500$ שמתפרס ל125$ בשבוע, אשר יורד לכם מהמשכורת.
העבודה היא 5 וחצי ימים בשבוע, משעה 9:00 עד 17:30 שעות נורא נוחות קלות, עם המון כסף שניתן לעשות רק פה בעבודה בסידני.
תנאים:

אצלנו החברה עובדת באופן חוקי עם רישיון עבודה ובתקופה ממושכת עם ותק שמעל 6 שנים, אצלנו יש כל פעם בשבוע ישיבת צוות שכל אחד אומר את אשר על ליבו, ואחד לשבועיים יוצאים כל החברה ביחד ועושים המון ימי גיבוש בעבודה בסידני. המשכורות נעות באחוזים של 20% עד 30% והמשכורת נעות בין 2,000$ ל 10,000$ בחודש.
יש גם החזרי כרטיסי טיסה,ותנאים מיוחדים לאזרחים אירופאים. והחזרי נסיעות בתחבורה ציבורית בעבודה בסידני.

הווי בחברה

אצלנו בעבודה בחו"ל תמיד נהנים עושים חיים ,יוצאים מבלים אחת לשבועיים , חוץ מזה שיש לכם יום חופש בין יום שני ליום חמישי אחד לטייל להנות לבלות בלילה, בעבודה בסידני אתם עובדים עד 17:30 כל יום זאת אומרת שיש לכם מלא זמן פנוי אז אתם יכולים גם לבלות באמצע השבוע בנוסף שזה מוסיף נורא למכירות ולפוקוס , וכמובן לפאן האישי.
הסיפור של נדב:

"אני נדב, השתחררתי מהצבא לפני שנה , הלכתי עם אביתר לכנס משתחררים שם הייתה בחורה יפה ששאלה אותי אתה רוצה לעשות טיול? אמרתי לה בטח! ואז שאלה אותי אתה צריך כסף כדי לטייל? אמרתי לה ברור! , אז היא אמרה לי תן לי את הטלפון שלך יש לי הצעה עבורך שקשה לסרב, הבאתי לה את המספר היא סיקרנה אותי, ואז התקשרו אליי להגיע לפגישה, דיברו איתי על עבודות באוסטרליה, סידני, שאני יכול לעשות את החלום שלי תוך כדי עבודה בסידני, הייתי מאוד חד ופשוט הוצאתי ויזה והקשבתי בדיוק למה שהמראיין אמר לי לעשות, ואחרי חודש שקניתי כרטיס טיסה שריינתי לי מקום בטיסה ועליתי למטוס , הגעתי אספו אותי משדה התעופה יומיים נחתי ואז התחלתי לעבוד בעגלות בסידני ,ההתחלה הייתה לא קלה די קשה, אבל התמודדתי עם זה והתחלתי לעשות כסף עבדתי באוסטרליה ארבעה חודשיי עבודה, ועוד חודשיים טיילתי ולאחר מכן טסתי לתאילנד טיילתי במזרח היה פשוט מדהים, כל הזמן חשבתי על הבחורה ששאלה אותי בכנס אם אני רוצה לעשות טיול וגם כסף, והיום אני חשבתי שהיא סתם משלה אותי , אבל פשוט אני כל כך חייב לה ולבן אדם ששלח אותי לעבוד בחו"ל , ועכשיו אני מחכה כבר ללוקיישן הבא שלי...."

Comments are closed.