עבודה בסינגפור

סינגפור אחת המדינות היפות, האקזוטיות, והעשירות בעולם. העבודה בסינגפור צופנת בחובה שילוב מרתק בין מזרח למערב, יש שיקראו לה "מנהטן" של המזרח הרחוק. למעלה מ-4 וחצי מיליון תושבים ויותר מ-8 מיליון תיירים בשנה. ריבוי הקבוצות האתניות בסינגפור בשילוב עם הגירה מבחוץ, הוביל ליצירת חיי תרבות מגוונים ומרתקים, חיי לילה עשירים, מוזאונים יפיפים, מסעדנות ודוכני מזון מכל העולם. אבל מה שהופך את העבודה בסינגפור לכל-כך אטרקטיבית עבורנו היא עלייתה המטאורית של סינגפור בכלכלה העולמית. סינגפור מאופיינת במרכזי קניות ענקיים בסדר גודל של 1500 חנויות יוקרתיות המוכרות מותגי ענק מכל תחום אפשרי מאלקטרוניקה דרך קוסמטיקה, אופנה ועוד.

מה מוכרים

עגלות המכירה שלנו ממוקמות בלב ליבם של הקניונים המפוארים והמצליחים ביותר. רחוב אורצ’רד הינו רחוב הקניות המרכזי של סינגפור והוא אחד ממרכזי הקניות הנחשבים וההומים בעולם בו מיקמנו מספר עגלות יפיפיות, אסתטיות ומזמינות של מוצרי ים המלח, מחליקי שיער איכותיים, ומגוון מוצרי איפור מינרלי. ישנה סיבה מפורשת לכך שהעבודה בחו"ל בסינגפור מתמקדת בעיקר בתחום השיווק והמכירות, האנשים האמידים החיים בה התאהבו בחיים הטובים ובחיי המותרות כאשר חלק בלתי נפרד מחיים אלו הוא צריכה מתמדת, גם של מוצרים שלא בדיוק הכרחיים לקיום היומיומי. השילוב של עובדה זו אם היותנו חברה מקצועית המעסיקה מוכרים בעלי יכולות שיווק מרשימות מהווה את הסיבה העיקרית לפוטנציאל הכלכלי הטמון בעבודה בסינגפור.

הכשרה

אין צורך בניסיון קודם, גם אם בארץ עסקת במכירות וגם אם לא אין זה משנה חלק נכבד מההשקעה שלנו בעובד מתרכז בהכשרתו. עם למעלה מ-8 שנים ניסיון בשוק יש לנו את מירב הכלים להפוך כל אחד ואחת מכם למוכרים תותחים. ההכשרה שלנו מתחילה עוד בארץ, לימוד המוצרים, אופן המכירה, זיהוי לקוחות פוטנציאלים וכו’. העבודה בסינגפור יותר מבכל מקום אחר בעולם בגלל איכות התושבים שבה מחייבת מקצועיות ומיומנות מירבית ולכן אנו שמים דגש על ההכשרה עוד מהארץ. כמובן שבשבועות הראשונים לעבודה בסינגפור יעמדו עמכם עם על העגלה, מנהלי מוצר ומוכרים מנוסים שכל תפקידם הוא לדאוג לכך שאתם תעשו כסף!

אישורי עבודה

לא סתם יעלותה, חריצותה, ונקיונה של סינגפור מושכים תשומת לב עולמית, הרי שמדובר במדינה עם משטר נוקשה ודיקטטורי למחצה ולכן לא בא לנו ממש להסתבך שם עם ההגירה. העבודה בסינגפור אותה אנו מציעים לכם היא חוקית במלוא מובן המילה, נקודות המכירה שלנו חוקיים, אנו משלמים מיסים כחוק, המוצרים שלנו מורשים על ידי משרד הבריאות ולכל עובד שלנו בסינגפור אישורי עבודה אשר מונפקים עוד בארץ.

תנאים

מכיוון שהעבודה בסינגפור בעגלות היא לא קלה ותובענית חשוב לנו כחברה להעניק לעובדנו את התנאים הנוחים ביותר, בתים פרטים מרוהטים עד הפרט הקטן ביותר (ריהוט מלא, אבזרי מטבח, מכשירי חשמל, מכונת כביסה, מייבש ועוד). כל סינגפור היא מרחק נסיעה של 40 דקות ולכן המרחק מהבתים לקניון לא עולה על 5-10 דקות נסיעה. מכיוון שהעבודה בסגינפור הינה חוקית אין צורך להחביא כסף בגרביים, אנחנו נדאג לכם לחשבון בנק ובכל חודש תקבלו תלוש משכורת מסודר. העובדים מרוויחים בין 4,500-10,000 דולר בחודש במהלך כל חודשי השנה לאחר כל הניכויים.

את אמריקה, אירופה ואוסטרליה כבר כבשנו, הגיע הזמן עכשיו לכבוש את המזרח.

העבודה בסינגפור היא חוויה לכל החיים, הססגוניות, הייחודיות, המזג האוויר הטרופי, הנופים היפים והאנשים העשירים, מה צריך יותר...אההה ושעה טיסה מתילאנד כבר אמרנו...

Comments are closed.