עבודה בסן דייגו

בימים שבהם הנדל"ן בשחקים, שכר המינימום בתחתית והסטודנטים נלחמים על שכר הלימוד המוגזם זה לא פלא מדוע אלפי ישראלים צעירים מחפשים את דרכם מחוץ לשוק העבודה הישראלי ותחום העבודה בארה"ב תופס תאוצה באופן מסחרר. בין אם זה לתקופה של 4 חודשים בין עם לתקופה של שנה ואפילו קצת יותר, עבודה בארה"ב תסדר אתכם כמו ששום עבודה בארץ לא תוכל.
בגלל התפתחותו המרשימה של שוק העבודה בחו"ל שבאה לידי ביטוי בהתפרשות גלובלית מרשימה במיוחד ובמגוון מאד רחב של תחומים, לכל אחד ואחת קיימת האלטרנטיבה למצוא את העבודה בחו"ל אליה הוא מרגיש יותר מחובר, וחושב שבה יוכל להצליח יותר. במאמר זה נבחן לעומק את העבודה בסן דייגו.

עבודה בארה"ב - עגלות בסן דייגו

אחד התחומים הבולטים ביותר אם לא הבולט מכולם בשוק העבודה בארה"ב הינו מכירות בקניונים או במילים מוכרות יותר "עגלות". עבודה בתחום זה דורשת מהעובד רמה מסוימת של כישורי מכירה אותם יכול לרכוש בתקופת התלמדותו, שפה אנגלית ברמה טובה ומעלה, מוטיבציה רבה והרבה סבלנות. המכירה בעגלות נקראת בפי רבים "מכירה אגרסיבית" אם כי מדובר באופן שיווקי מאד מצליח ברחבי העולם שבו המוכר ניגש אל הלקוח ומציע לו סחורתו בניגוד לאופן מכירה המוכר לנו בארץ.

ישנם מגוון מאד רחב של מוצרים שישראלים מוכרים ברחבי הקניונים: מוצרי קוסמטיקה וטיפוח של ים המלח, מוצרי איפור מינרלי איכותי, מוצרים לטיוח השיער כגון: מחליקי שיער,קרמים ותוספות שיער למיניהם.
בנוסף למוצרים אלו שנמכרים לאורך כל השנה ישנם מוצרים נוספים שהרווח המשמעותי שלהם בעיר הוא בתקופת החגים כגון כריות חימום, מכשירי מאסז’, צעצועים, סיגריות אלקטרוניות ועוד...
עבודה בעגלות מתבססת על עמלות מכירה יכולות להכניס למעלה -8,000 דולר לכיס...והיד עוד נטויה.
יתרון גדול בעבודה בתחום זה הוא שהעבודה אינה מתנהלת לבד ועל העגלה עומדים בין 2 ל-3 אנשים, כמו כן ישנה הכשרה מקיפה והדרכה צמודה.
חסרון בתחום זה הינו שעות העבודה המרובות בין 10-14 שעות עבודה ביום.

עבודה בארה"ב - ציורי שמן בסן דייגו

העבודה במכירת תמונות שמן, בניגוד לעבודה בעגלות שמתנהלת בקניונים, בתחום המכירות של תמונות העבודה הינה מכירות מדלת אל דלת המוכר עובר מבית לבית, משרד או חנות עם בלוק ציורים ומציע ללוקח את מגוון היצירות שכביכול הוא צייר וכעת כסטודנט לאומנות הוא מבקש להפיץ את האומנות שלו ולמכור. עבודה בסן דייגו בתחום מכירת הציורי השמן עם השנים הופכת להיות תחת בעלותם של פרילנסרים ופחות תחת חברות מסודרות.
החסרונות של עבודה במכירת ציורי שמן הינם היתרונות של עבודה בחו"ל בתחום המכירות בקניונים ולהפך. אם בעבודה בעגלות עובדים שעות ארוכות הרי שבעבודה במכירת ציורי שמן ברוב המקרים עובדים בין 4-6 שעות ביום אומנם בתנאים קצת פחות נוחים שתלויים בטבע ופחות באיש שמפעיל את המזגן בקניון. בנוסף עבודה במכירת ציורי שמן מתנהלת רוב הזמן לבד, המוכר והפולדר ציורים שלו, בניגוד לעבודה בעגלות.
בשני סוגי העבודות האלו ניתן לעשות סכומי כסף יפים ביותר, אך הן דיי שונות באופן מכירתם. על מנת לדעת איזו עבודה בארה"ב יכולה להתאים לכם יותר כדי להתייעץ עם אנשים שעבדו או עובדים בחו"ל ולקרוא מידע בנוגע לעבודה בסן דייגו ברשת.

Comments are closed.