עבודה בפנמה

פנמה אחת המדינות היותר יפות על הגלובוס, עם 100% תיירות לאורך כל ימות שנה. וכמו כל מקום על הכדור שאנחנו הישראלים מארץ הקודש דאגנו ל"השתלט" על הקניונים הטובים שבו הגיע הזמן לעשות ג’ובות הפנמה, מה אתם אומרים??
עבודה בפנמה הסיפור המלא...

מידע על המקום

פנמה היא אותה רצועה קטנה ודקיקה המאחדת בין אמריקה הצפונית לאמריקה הדרומית, גובלת ביבשה בקוסטה ריקה ובקולומביה. המדינה שוכנת לחופי הים הקריבי והאוקיינוס השקט שמקנים לה את החופים המרהיבים ביותר ביבשת. השפה הרשמית בפנמה היא ספרדית והמטבע העיקרי בעבודה בפנמה הינו דולר אמריקאי. כלכלת פנמה הענפה מתבססת בעיקר מענפי מסחר, בנקאות, ביטוח ורוב הכנסותיה מתרכזות בתחום התיירות. בזכות היותה מדינה שופעת בנופים, יערות גשם ענקיים, איים אבודים עם חופים מרהיבים, חיי לילה סוערים, קו רקיע עמוס בגורדי שחקים ובעיקר שלל של צבעים, טעמים, ומראות המשלבים את תרבות המערב של אמריקה הצפונית יחד עם האקזוטיות של אמריקה הדרומית, הפכה העבודה בפנמה לאחד מהאזורים האטרקטיביים ביותר עבור ח’ברה ישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל.

למה דווקא שם

העבודה בפנמה עבור חבר'ה ישראלים תפסה תאוצה בשנתיים האחרונות אך יחד עם זאת היא עדיין מקום בתולי וטרם "נכבשה" בידי ערמות של חברות ישראלים טובות יותר או פחות. כרגע נמצאות בפנמה מספר מצומצם של חברות איכותיות בעלות רישיון עסק שממוקמות בלוקשיינים הטובים ביותר בבירה- פנמה סיטי ומציאות עבודה בפנמה. האקלים הטרופי במרבית ימות השנה מביא אל פנמה מאות אלפי תיירות אמריקאים, קנדים, אירופאים ומכל קצוות העולם על מנת לחוות את הפאר והיופי של המקום והתפקיד שלנו הוא להנות מהפוטנציאל הכלכלי הטמון בכך. העבודה בפנמה הרווחית ביותר מתמקדת בתחום השיווק והמכירות בעיקר של מוצרי קוסמטיקה.

אופי העבודה

מרבית החברות לעבודה בפנמה של הישראלים בפנמה מציעות לעובדיהן קומפלקסים יפיפים, דירות איכותיות, מאובזרות ומרוהטות המשקיפות על נופים מרהיבים. יחד עם זאת בואו לא נשכח שהעבודה בפנמה כמו כל עבודה בחו"ל היא עבודה קשה מאד, תובענית שמחייבת חוסן מנטלי ורצון עז להרוויח כסף. אנחנו מבטיחים לכם את כל מה שמסביב, מגורים איכותיים, קניונים מפוארים, קהל קונים מבוסס וכל השאר בעבודה בפנמה חברים, תלוי בכם. העבודה עצמה הינה חמישה וחצי ימים מלאים בשבוע עד 12 שעות ביום ועל מנת להצליח בעבודה בפנמה עליכם להשקיע אנרגיות שיא מהבוקר עד הערב ורק כך תוכלו להרוויח כסף מעולה בזמן הקצר וכל מה שנותר לכם לאחר מכן הוא לקחת מצפן ולבחור את הטיול הבא שלכם דרום אמריקה או צפון אמריקה...אז מה בא לכם?

אז בא לכם חוויה יוצאת דופן, מאתגרת, כיפית ובלתי נשכחת, עבודה בפנמה זה היעד שלכם!

Comments are closed.