עבודה בפרת’

פרת’ היא בירתה של מערב אוסטרליה, והעיר הרביעית בגודלה באוסטרליה. פרת’ היא עיר תוססת ומודרנית ונחשבת לעיר המבודדת ביותר במדינה, השוכנת במרחק שלוש-ארבע שעות טיסה מכל עיר גדולה אחרת (סידני, מלבורן). כיף בעבודה בפרת’ אוסטרליה, בהיותה עיר שטופת שמש רוב ימות השנה, בעלת מרחבים בתוליים הנפרשים על פני אלפי קילומטרים, חופיה ומרחביה מהווים מוקד תיירותי יוצא דופן.

מי אנחנו

אנחנו חברה בעלת ותק של 8 שנים בתחום, שזה מתבטא במקצועיות, ובגב כלכלי חזק ויציב. כחברה בעלת שם ומוניטין אני מחזיקים בלוקיישנים הטובים ביותר באזור. בעבודה בפרת’ אנו מאמינים כי מקצועיות ואווירה משפחתית הם מתכון מנצח להצלחה. אנו לא חוסכים משאבים בתהליך ההכשרה ומאמינים כי בכל אחד יש את הפוטנציאל להצליח.

תנאים

אנו מאמינים שכשטוב לכם טוב לנו, לכן חשובה לנו הנוחות שלכם. ברגע שתנחתו באוסטרליה נציג מהחברה יגיע לאסוף אתכם מהשדה ישירות למגורים. מגורים נמצאים בקומפלקס מפנק הדירות בעלות 2-3 חדרים, עד שני אנשים בחדר. בקומפלקס יש שירותי בריכה וחדר כושר. עבודה באוסטרליה בכלל ועבודה בפרת’ בפרט קצרות מבכל מקום אחר בעולם. אצלינו העבודה מסתיימת בשעה 18:00 בערב מה שמאפשר לכם להנות מכל מה שיש לעיר להציע. בגלל שאנחנו מסיימים מוקדם יחסית יש המון זמן לבילויים. חופים מטורפים. לגולשים זהו גן עדן. ים, שמש וטבע מדהים. העיר עצמה שוקקת חיים, מסיבות ובילויים על בסיס קבוע. העבודה בפרת’ היא הקומבינציה המושלמת למי שמחפש לעשות כסף וטיול באותו הזמן.

ההמלצה של רועי:

"אני רועי, חזרתי עכשיו מטיול ועבודה בחו"ל . בתור גולש תמיד היה לי חלום להגיע לאוסטרליה. בתור חייל משוחרר דל אמצעים ידעתי שמעבר לכרטיס טיסה לאוסטרליה אני לא יכול להרשות לעצמי עוד הרבה מעבר. מאוד רציתי להעביר שם תקופה דיי רצינית. ידעתי שהאפשרות היחידה זה לשלב את הטיול יחד עם עבודה. יחד עם חבר התחלנו בבירורים, ועלה הרעיון לעבוד בעגלות באוסטרליה. הייתי סקפטי לגבי כל העיניין. גם שמעתי כל מיני סיפורים לא כ"כ סימפטיים. וחוץ מזה מה לי ולמכירות, ועוד למכירות של מוצרי קוסמטיקה? עלו עוד אפשרויות, אך בסופו של דבר אחרי סקר שוק דיי רציני החלטנו כן לתת לזה הזדמנות, אבל מה שבטוח רק דרך חברת השמה שתדאג לנו מהארץ ולכל אורך הדרך. יבלנו המלצה חמה על חברת פנאן ג’וב, שהיא חברת ההשמה הוותיקה בארץ. הגענו למשרדים ומאותו הרגע הדברים התחילו לזרום בפנאן... קיבלנו את כל המידע והביטחון שאנו צריכים, ותוך חודש וקצת כבר היינו באוסטרליה. העבודה בפרת’ שבאוסטרליה לא הייתה קלה, אבל האווירה והטבע מסביב הכניסו בנו אנרגיות אחרות. התמכרנו למקום מה שהוביל לכך שנתנו את כל כולנו בעבודה, ובסוף זה השתלם. בסופו של דבר התמכרנו גם לעבודה. הדבר הכי טוב בכל העיניין שבסופו של דבר גם חווינו את אוסטרליה וגם חזרנו עם סכום דיי מכובד של כסף שאיפשר לנו לטעום גם מהודו. והיום, אוטוטו עולים על טיסה לארה"ב, והפעם בעיקר לעבוד..."

Comments are closed.