עבודה בקאריביים

עבודה בקאריביים בחופים הקסומים, החול הלבן והרך ומי הים הכחולים והצלולים שבאיים הקאריביים,הנופים המדהימים, מגוון ייחודי של בעלי חיים וצמחייה, ומסלולי הטיול המיוחדים מושכים אליהם תיירים רבים מכל רחבי תבל. תיירות החוף המפותחת היא ענף כלכלה מרכזי באיים הקאריביים, אחד הבולטים שבהן הן אוניות הנופש המפוארות המשייטות אל האיים וביניהם. הקרוזים המפורסמים באיים הקאריביים ובסביבתם זכו למוניטין בינלאומי, ובעיקר מושכת אוכלוסייה איכותית ועשירה. תחלופת התיירים היא מהירה, קרוזים מגיעים וממשיכים הלאה במשך כל השנה. האיים הקריביים נמצאים סמוך לים הקריבי בין מקסיקו בצד הדרומי והמזרחי לבין ונצואלה. אלפי האיים מאוגדים ב-24 מדינות, מתוכן 13 עצמאיות. השפות המדוברות ביותר הן אנגלית, ספרדית, צרפתית והולנדית.

מי אנחנו

אנו משלבים עבודה יחד עם חוויה אחרת שאין בשום מקום אחר. מי לא באיזשהו שלב הסתכל על גלויה ופינטז להיות בתוכה, כמה באמת עושים זאת? וגם אלה שעושים, חוסכים את מיטב כספם ובאים לשבוע. אנחנו באמת חיים שם, לפתוח את חלון הדירה לנוף העוצר נשימה הזה ממלא אותך בכל בוקר של עבודה בקאריביים מחדש. החברה שלנו עובדת כבר קרוב ל-6 שנים, ומתמחה במכירת מוצרי הקוסמטיקה של ים המלח. אנו נמצאים בקניונים המרכזיים, היוקרתיים והפעילים ביותר באזור. האזור מתויר מאוד, מדי יום עוגנים הקרוזים המפנקים ומתוכם יוצאים בהסתערות מאות אנשים שבאו במטרה אחת, לנפוש, כשחלק מאוד גדול מזה הוא שופינג, ומה יותר מושלם למכור לנופשים מאשר מלחים וקרמים מפנקים וייחודיים מים המלח. אין את אלמנטי השחיקה, כי התיירות מתחדשת מדי יום, ואין את האלמנט הכספי, כי אנשים שיכולים להרשות לעצמם לנפוש בקרוזים המפנקים בהחלט יכולים להרשות לעצמם את המוצרים שאנו מוכרים. עבודה בקריביים בהחלט שונה מכל עבודה אחרת, כל יום חופש הוא חוויה מטורפת, הנופים, הקצב המיוחד והאקזוטי של המקום, תבטיח לכם חוויה שלא תישכח לעולם.

תנאים בעבודה בקאריביים

עבודה בקאריביים זו עבודה בחו"ל במקום קסום ומיוחד במינו, אך עדיין שמים דגש על עבודה ומקצועיות, הפוטנציאל הוא עצום ואנו מחפשים אנשים שבאמת רוצים לנצל אותו. המשכורות הן על בסיס אחוזי מכירות ונעים בין 22% ל-28%, המגורים הם בקומפלקס מפנק שמשקיף על החוף, שכר הדירה הוא 400$ בחודש ויורד מהמשכורות המתקבלות אחת לשבועיים.
האווירה והמקום שונים בתכלית מכל חברת עגלות אחרת , אך העבודה היא אותה עבודה, עדיין מאוד קשה אך מאוד מתגמלת.
העבודה היא חמישה וחצי ימים בשבוע, יום חופשי באמצע השבוע, וביום ראשון יום קצר, שעות העבודה הן שעות פעילות הקניונים, כ-12 שעות. המשכורות הממוצעות הן בין 3000$-9000$ בחודש. אין צורך בניסיון קודם, אך ידיעת השפה הספרדית בנוסף לאנגלית, היא יתרון משמעותי. החופים המדהימים, המסיבות, הקצב, האוכל. עבודה בקאריביים היא חוויה שאין להרבה אנשים, זה שונה מכל דבר אחר, לעולם זה לא נמאס ותמיד אבל תמיד תמצאו מה לעשות בזמנכם הפנוי. כמובן, שחוץ מה אנו גם עושים המון ערבי גיבוש, ערבי שישי, חגים ואירועים מיוחדים.

ההמלצה של אורטל

"כמובן שהכל התחיל מסיפורים ששמעתי, אחי עבד בארה"ב במשך 3 שנים ועשה ים של כסף. כל השירות הצבאי פינטזתי איך אני טסה לעבודה בארה"ב מיד עם השחרור מהצבא. כשסורבתי לויזה בשגרירות ארה"ב הרגשתי שכל החלום מתנפץ לי בפנים. בפנאן ג’וב, חברת ההשמה שדאגה לי אמרו שאין לי מה להתרגש, ושהיום יש מלא אופציות אחרות לא פחות טובות. לא עיניין אותי כלום, הייתי נעולה על ארה"ב. בסופו של דבר השתכנעתי לשמוע מעבר. כששמעתי על עבודה בקריביים מייד נדלקתי, תמיד רציתי להיות שם. היום אחרי שנה אני מודה לפקידה המעצבנת שלא נתנה לי את הויזה, זכיתי באחת החוויות המדהימות בחיי. גם עבדתי קשה ועשיתי כסף וגם נהניתי מכל שנייה."

Comments are closed.