עבודה בקלגרי

טוב אז לאלו מבנינו שלא יודעים מה זה קלגרי, לא, זה לא שם של משכך כאבי גרון, זו עיר במחוז אלברטה שבקנדה. בעיר חיים כמליון תושבים וזו העיר הגדולה ביותר במחוז. באלברטה, מופק הכמות הרבה ביותר של נפט וגז בכל קנדה וזה מקור ההכנסה הגדול של המחוז וזה גם מה שמייחד אותו משאר קנדה. מדובר על כמות של כ315 מיליארד חביות נפט בשנה. מקור עבודה נוסף במחוז ובקלגרי הוא החקלאות כאשר במחוז מגדלים מעל ל5 מליון ראשי בקר, ומשווקים אותם לכל העולם. כמחצית (!!!) מצריכת הבקר בקנדה מגודלת במחוז. ענף נוסף שקיים הוא התיירות. לפארק הלאומי באנף שנמצא בקלגרי מגיעים 5 מליון תיירים בשנה שמזרימים כסף רב למחוז ומייצרים מקומות עבודה בקלגרי ובסביבתה. כמובן אנחנו שם במרכז ממוקמים בקניונים ופונים לכל כלל האוכלוסיה ומציעים להם את מוצרי הקוסמטיקה של ים המלח בקנדה. עבודה בחו"ל זה אנחנו.

מידע על החברה

תראו, זה השלב אנחנו צריכים לכתוב כמה טוב וכמה כסף עושים אצלנו. נכון ? נכון !אבל לא. עבודה בקלגרי לא קלה, עבודה בקנדה בכללי לא קלה בכלל. זה עבודה במכירות פרונטליות, לפגוש אנשים פנים מול פנים ולדבר איתם באנגלית על מוצרים שלא תמיד פגשנו קודם. להתחבב עליהם ולפלרטט איתם, לצחוק איתם ולגרום להם לפתוח את הארנק ולשלם כמה שיותר. כמו שאמרתי קודם זה לא קל. העבודה מצריכה מאיתנו המון אנרגיות, כח נפשי ורצון להצליח. כאשר אחד מהאלמנטים האלו לא קיים קשה פי 7 ! כמובן שיש פוטנציאל רווח עצום אבל זה תלוי אך ורק בכם. אתם עסק. ובעסק כמו בעסק, מרוויחים לפי כמות הכנסות. אצלנו תוכלו להרוויח עד 30 אחוז מהמכירות היומיות שלכם. וההשקעה שלכם ? כרטיס טיסה שגם הוא ימומן על ידינו והזמן חוץ מכסף מרוויח עבורכם גם חוויה של עבודה בחו"ל , טיול בקלגרי וכסף קנדי !

עבודה בקלגרי - מאיפה להתחיל

הכל מתחיל בפגישה פנים מול פנים בארץ. כמו שאתם לא רוצים להגיע לחברה בלי לראות מי עומד מאחוריה, אנחנו רוצים לראות מי הבנאדם מאחורי הרצון. חשוב לנו להכיר אתכם לפני הטיסה לעבודה בקנדה . להסביר לכם פנים מול פנים את מהות העבודה, שתכירו את המוצרים שאנחנו מוכרים ואת האזור שאנחנו עובדים בו. כמובן הכל רק תאורטי ועד שלא תגיעו לשם לא תדעו באמת מה קורה אבל אתם יכולים למזער סיכונים ולמקסם ידע מקדים. אתם תקבלו טלפונים של ממליצים בארץ, כאלו שעבדו אצלנו וממליצים בחו"ל, כאלו שעדיין עובדים אצלנו. כל זה שוב, כדי להכין אתכם ברמה הגבוהה ביותר לאינטנסיביות ולדרישות בעבודה. אחרי שנסגר שזה הצעד הנכון, אנחנו נתפנה לטפל בכרטיס הטיסה. הסוכנים שלנו מתחייבים למצוא לכם את הטיסה הנוחה והמתאימה לכם ביותר במחיר הטוב ביותר. כמובן גם האינטרס שלנו שתשלמו בזול כי בסופו של דבר אנחנו מחזירים לכם כסף על הטיסות אחרי תקופת העבודה בקנדה .

עבודה בקלגרי - איתך לאורך כל הדרך...

כשהכל טוב והכל יפה אין יותר מידי מה לעשות. אומרים שבנאדם נמדד בשעותיו הקשות ולא בשעותיו היפות. אנחנו תמיד לוקחים בחשבון שדברים יכולים לא להסתדר. בסך הכל אנחנו בני אדם ואנחנו יכולים לטעות באבחנה שלנו בארץ בנוגע להתאמת העובד לעבודה בקנדה. במידה ומשהו לא יסתדר אנחנו נדע לשאול את השאלות הנכונות הן את העובד והן את המנהל כדי לראות מה העניין. אנחנו מחזיקים בחברתנו מספר מנהלים, מספר טריינרים ומספר מוצרים. כל זה בכדי להבטיח מקסימום טיפול בכל אחד ואחד שיגיע לעבוד בקלגרי. גם למתקשים !!! אנחנו לא נוותר עליכם כל עוד אתם לא תוותרו לעצמכם. אנחנו ניתן לכם עוד הכשרות נעביר אתכם דירות ואיזורים נחליף לכם מנהלים ומוצר עד שתצליחו להיכנס למסלול ההצלחה שלנו !

עבודה בקלגרי - איך ממשיכים

ברגע שנגיע להחלטה שאנחנו יוצאים למסע המשותף הזה בעבודה בקנדה, נתחיל בכמה מקומות במקביל. שלב הראשון זה להחליט מתי אתם רוצים לטוס (אנחנו עובדים כל השנה באותה מתכונת ככה שזה לא משנה לנו באמת מתי תגיעו) ולקבל הצעות מחיר מסוכנת הנסיעות שלנו שכמו שאמרתי קודם תמצא לכם את הכרטיס הנוח לכם ביותר ובמחיר הטוב ביותר. במקביל נקשר בינכם לבין סוכן הביטוח שלנו, לא יוצאים לעבודה בקלגרי בלי ביטוח לחו"ל שיכסה אתכם במקרה הגרוע ביותר !כבר בשלבים האלו אתם תקבלו ספיצ’ים, טקסטים שאתם צריכים לדעת על המוצרים ודרכי המכירה שלהם. אתם תלמדו אותם בעל פה ותגיעו אלינו שוב למשרדים הפעם להכשרה מול אחד העובדים שלנו פה בארץ. שם יעברו איתכם שוב על הספיץ’ יתנו לכם טיפים להתחלה וכמובן יתרגלו איתכם את שיטות המכירה. אנחנו נשאר בקשר רציף עד רגע העליה למטוס וכמובן ומרגע הנחיתה בקנדה. תמיד יהיה לך איש קשר בארץ לשאלות ובירורים כל זה לא גורע מזה שיש לכם גם שם מנהלים שילוו אתכם משם ויהיו ה"אבא" ו"אמא" שלכם. יאללה נשאר להרים את הטלפון ולקרב את עצמכם עוד צעד לכיוון,
עבודה בקלגרי – לאנשים שמבינים !

Comments are closed.