עבודה בקנברה

קנברה- עיר הבירה של אוסטרליה, עיר אשר אינה שוכנת לצד חוף ים. קנברה הוקמה בשנת 1911,וולטר ברטלי גריפין ,אדריכל ידוע משיקאגו הוכרז כזה שיעצב את העיר. ב- 1899 היה מאבק ביין סידני למלבורן כמי תהיה עיר הבירה של אוסטרליה, אך הייתה פשרה בינהם אשר תיבנה בירה בינהם אשר נקראת "קנברה". קנברה לעומת סידני היא עיר אומנתית, המון אטרקציות סובבות אותה, שלושת האטרקציות המפורסמות ,שגרירות אוסטרליה הוא מקום אשר מביא המון תיירות משום שהוא מעוצב כמבנה דמוי מקדש מדובר בבניין מרהיב ביופיו. בניין הפרמלט הוא אחד המבנים המרהיבים והיפים אשר מתאר את אוסטרליה עם אדמתה. הר איינסלי – הוא נקודת תצפית אשר מספקת ראיה גם ביום וגם בלילה. קנברה היא לא עיר לילה, אבל רוב הזמן באמצע שבוע רוב עובדי המדינה מחוייבים לעבוד בקנברה ולכן בסופי שבוע הם יוצאים לערים הגדולות. עיר מדהימה ,עיר יפה ,אם אתם רוצים להרגיש עבודה באוסטרליה , תגיע לעבודה בקנברה.

קצת על החברה

אצלנו בחברה ,חוקית, עם רישיון עבודה, חברה מסודרת לא גדולה אבל משתייכת לחברה אחת אשר יש לה שתי מיקומים הנמצאות באוסטרליה, בסידני ובקנברה. החברה שלנו עובדת באופן רציף של 6 שנים מוכרת מוצרי ים המלח ומיישרי שיער.
בעבודה בקנברה אצלנו מקבלים במדרגות של 20% עד 30% על פי מכירה. חשוב לנו שהעובדים שלנו ירגישו הרגשה משפחתית כדי שירגישו שהם בבית וככה יוכלו לייצר עם ההרגשה המון כסף. בעבודה בקנברה זה לא כמו בסידני ,נכון אולי היא קצת יותר משעממת אבל הרבה יותר בתולה, הקהל לקוחות אינו מכיר במוצרים, והקניונים הם חדשים גדולים גרנדיוזים להפליא. אז כל מה שנותר לעשות הוא להגיע ולמכור! הדירות הן דירות קומפלקס אשר נעות בין 4-6 אנשים בכל דירה כל זוג מקבל חדר,טלוויזיה מטבח מקרר מייבש מכונת כביסה, גישה לאינטרנט, קומפלקס חדשני ומקצועי ברמות הגבוהות אשר כולל בריכה וחדר כושר.

הווי החברה

אצלנו בחברה תמיד נהנים יוצאים מבלים עושים חיים מעבר לעבודה בקנברה. יש המון פאבים המון טבע מדהים שרק אפשר לטייל בו ביום חופש אשר אתם רוצים ללכת לאן שבא לך לכם. בעבודה בקנברה יש יתרון שאין פקקים ותנועה רבה ומרגישים ממש את השקט והרוגע של אוסטרליה הקסומה והמון טבע של כל יום רואים, שרק בשביל זה שווה לטוס לעבודה בחו"ל לעבוד בקנברה.

ההמלצה של תמר

"חזרתי הביתה היום מהעבודה ואני לא מצליחה לחסוך כסף , ובדיוק אמא שלי נכנסה לחדר ושואלת אותי תמר מה קורה? איך בעבודה? אני אומרת לה,לא יודעת אני רוצה לחסוך אני רוצה לטייל אני רוצה אוסטרליה אמא! היא אומרת מה בעיה תמר?רוצה אוסטרליה ?היום זה הכל דור שלישי אנחנו בעולם המודרני אם רוצה לכי לעבודה באוסטרליה ,ואז תעשי שם כסף וגם תטיילי,תאמת בהתחלה לא הבנתי אמרתי מה אמא רוצה לזרוק אותי מהבית מה יש לה? אבל אז חשבתי על זה אמרתי אוקיי,בוא נרשם באינטרנט על עבודה באוסטרליה ונראה מה יכול להיות,ואז ראיתי עבודה בקנברה ,אמרתי בוא נקרא על קנברה קראתי ומאוד התפעלתי כי הבנתי שזה מקום שאם את רוצה להרגיש אוסטרליה אז ללכת לקנברה ולהנות מהטבע המדהים של אוסטרליה. הלכתי לראיון עבודה , היה מדהים ,חברה מרשימה במיוחד הכל היה מושלם רק קצת חשש היה לי ,אבל לא היה אכפת לי אמרתי אוקיי אני אחסוך כסף לכרטיס טיסה ויעשה את זה אני רוצה לעבוד באוסטרליה. אחרי שחסכתי והוצאתי ויזה והכל היה מושלם כבר עליתי על טיסה לאוסטרליה נחתתי כמה ימים בסידני המשגעת ואז הגעתי לעבודה בקנברה,קנברה הייתה הרבה יותר מיוחדת משום שבאמת איך שאומרים אם את רוצה להרגיש אוסטרליה לכי לראות את קנברה,יש רוגע יש אוויר טוב הכל שקט ,הגעתי היה לי קניונים מדהימים ויפים שנורא קל לעשות בהם כסף משום שהם היו ממש בתולים האנשים בקושי מכירים את המוצרים, גם השעות מאוד נוחות משעה 9 עד 17.30 איזה כיף אני רק מסיימת יום וישר הולכת עם כל הח’ברה לשתות בירה,או סתם לאכול איפה שהוא או לפאב השכונתי המגניב שתמיד פעם בשבוע היינו חייבים להיות שם,חזרתי לארץ חסכתי כסף וגם טיילתי."

Comments are closed.