עבודה בקנדה

אז גם אתם התעוררתם למציאות הלא כל כך נחמדה שלנו הישראלים כאן בארץ, הבנתם שבשביל להרוויח כמו בנאדם צריך למצוא איזו עבודת מלצרות במרכז תל אביב ולקרוע את עצמכם במשמרות כפולות בשביל להרוויח את ה40 שקל לשעה ואז אולי תוכלו לגעת במשכורת של 6000 שקל. אין מה לעשות, עם כל היופי של המדינה שלנו והאווירה שלא קיימת באף ארץ אחרת, לעשות פה כסף זה לא עניין קל.
לכן ישראלים רבים שמסיימים צבא ורוצים עכשיו לצאת לטיול שהם חלמו עליו או לעבור לדירה משלהם או אפילו להתחיל לימודים בוחרים דווקא לעבוד במקומות אחרים, לא להישאר תקועים כאן ולעבוד שנתיים בשביל להגיע לאנשהו. ישראלים תמצאו כיום כמעט בכל העולם, קשה להודות אבל כמעט בכל מקום תוכלו לעשות יותר כסף מאשר בארץ. כמובן שהיעד המועדף והפופולרי ביותר שלנו הישראלים, כמו לכולם זה ארה"ב, ארץ האפשרויות, אין בנאדם שמגיע עם נחישות ורצון להצליח ולא מצליח במקום בו באפשרויות באמת לא מוגבלות, אבל מה לעשות, המציאות עכשיו היא כזו שבשביל משוחרר טרי, בלי עבודה קבועה, לימודים או דירה לקבל ויזה למקום הזה זה עניין לא פשוט. נוותר על החלום? ממש לא. כאן עבודה בקנדה נכנסת לתמונה.

עבודה בקנדה - תשכחו מפרוצדורה מעצבת של ויזה!

קנדה היא מדינה ענקית בגודלה שממוקמת בצפון אמריקה, ממש מעל ארה"ב, בדר"כ כשתשאלו צעירים ברחוב מה הם יודעים על קנדה הם יגידו אולי "זה מקום קר" או "מה יש לעשות שם?” אז ככה, קנדה היא באמת מדינה מאוד קרה, אבל בחודשי הקיץ הטמפ’ שם גבוהות אפילו יותר מהטמפ’ שלנו כאן בארץ. זאת מדינה שבנויה בצורה כזו שגם בשיא החורף תוכלו עדיין לצאת, ליהנות, לחיות ולהרגיש את האווירה המופלאה שיש במקום הזה. עבודה בקנדה מושכת אותנו הישראלים מאוד בשנים האחרונות, כי זה מקום שכל כך קרוב לארה"ב, שרבים מתבלבלים וחושבים שטורונטו נגיד היא בכלל עיר בארה"ב! ואתם יודעים מה? יש גם אנשים שיעדיפו את קנדה מאשר את ארה"ב. יש בה הרבה קסם ומאפיינים ייחודיים שאין במדינות אחרות, המאפיין הבולט ביותר זאת ההשפעה הצרפתית על המדינה.
לפני כמה מאות שנים הצרפתים הגיעו לקנדה וכבשו אותה, מאז נשארו בקנדה טריטוריות שנשארו צרפתיות לכל דבר, וגם כיום הקנדים הצרפתים מתעקשים כל כך לשמור על הזהות הצרפתית שלהם, שתוכלו להסתובב ברחבי עיר במחוז קוובק וממש להתבלבל ולחשוב שעליתם בטעות על טיסה לפריז.

עבודה בקנדה - החיים הטובים

עבודה בקנדה זה דבר מאוד מושך לנו הישראלים, אין צורך בויזה בשביל להיכנס לגבולות המדינה, רק מזמינים טיסה ואתם שם. האופי הקנדי מאוד דומה לאופי האמריקאי, במיוחד בתרבות הבזבזנית המפורסמת ולכן עבודה בקנדה במכירות מאוד מצליחה בכל רחבי המדינה, במיוחד בתקופת הכריסמס, כשהקניונים מפוצצים באלפי קנדים שרק מחפשים עזרה במציאת המתנה המושלמת לכריסמס, ובנוסף הקור, למי שמסתדר עם קור לא כדאי לפספס כריסמס בקנדה. אין אפשרות ללכת להסתובב בחוץ או לטייל בטבע, אנשים יכולים ללכת רק למקום אחד ומחומם – לקניון. אז הקניות רק מתגברות בתקופות הקור יותר.
הרבה אנשים ממש מתמכרים לעבודה בקנדה, לא רק בגלל הכסף (למרות שזה גם אחת הסיבות העיקריות) אלא בגלל התרבות הקנדית, אנשים אדיבים, נחמדים ושמחים כל כך. הם אנשים שאוהבים לבלות, לשתות הרבה אלכוהול, לאכול אוכל טוב ואורח החיים שלהם הוא ברמה מאוד גבוהה, אז איך אפשר שלא להתאהב במקום?

עבודה בקנדה - לא רק מכירות!

גם למי שלא רוצה להגיע לעבודה בקנדה בשביל עבודה במכירות, קיימות כל כך הרבה אפשרויות לעבודה במדינה הענקית הזאת, שאפילו בתור עובד בשיפוצים או בהובלות, תוכלו לחסוך פי 4 יותר כסף ממה שאתם מרוויחים כאן בארץ, תוכלו להרוויח את החוויה המדהימה הזאת שנקראת עבודה בחו"ל ותוכלו להכיר אנשים חדשים מכל העולם, דבר שגם יכול לעזור לכם בהמשך דרככם.
לסיכום, אתם עכשיו צעירים, אין לכם מחויבויות כאן בארץ, סיימתם צבא ועכשיו זה הזמן שלכם, ללכת לחקור לעשות דברים שלא תהיה לכם עוד הזדמנויות לעשות אז אל תבזבזו את הזמן שלכם, תתחילו לבדוק לאן כדאי לטוס ואיפה כדאי לעבוד. תתחילו בעבודה בקנדה ומשם תראו אילו אוצרות (במלוא מובן המילה) טמונות במדינה המרהיבה הזאת.

Comments are closed.