עבודות באדמונטון

אדמנטון, העיר השניה בגודלה במחוז אלברטה ובירת המחוז. העיר נחשבת גם כבירת הפסטיבלים של קנדה עם ממוצע תיירות מדהים ומספר תושבים העולה על מליון איש כאשר רובם מגיעים לפסטיבלים, לאתרי הסקי וכמובן לאטרקציה המרכזית של העיר זה הקניון הגדול ביותר בכל צפון אמריקה ומהגדולים בעולם west edmonton mall. בקניון 2 בתי מלון, קזינו, פארק שעשועים, פארק מים, צפרי, מרכזי בילוי וקולינריה ועוד כך שב עבודה בקנדה באדמנטון יש המון מה לעשות....

מידע על החברה

הדבר הכי חשוב לנו בחברה זה ההצלחה שלכם. אנו יודעים שכולנו נמצאים באותה סירה, ויחד בשיתוף פעולה בין הניסיון שלנו והרעב שלכם להצלחה אנו מקווים ומנסים להגיע לתוצאות הרצויות שזה, כסף והרבה, חוויה מדהימה וכמובן למידה והתעצמות אישית. מערכות החברה כוללות בעלים, מנהלי אזור, מנהלי עגלות טריינרים וכמובן העובדים שהם הדבר החשוב ביותר בכל חברה ומן הסתם בם בחברה שלנו. אנו שמים דגש מאוד חזק על ההון האנושי שמגיע לעבודה באדמונטון בחברה.
העבודה באדמנטון מאתגרת בעיקר בשל העובדה שאנו עובדים בקניון מטורף בגודלו וכמות האנשים המסחררת שעוברת כל יום בקניון. והדבר היפה, שאלו אנשים חדשים כל פעם בשל המלונות אשר בקניון.

מה מוכרים

אנו מחזיקים 4 מוצרים, הסיבה מאוד ברורה: לא לכל אחד מתאים כל דבר. אנו מודעים שלכל בנאדם יש אופי ויש אישיות ולא כל אחד מתחבר למוצרי ים המלח כמו כן שלא כל אחד מתחבר לצעצועים או לאיפור. לכן, אנו מחזיקים את 4 המוצרים הנמכרים ביותר בתחום העבודה בקנדה .
מוצרי ים המלח: כמובן ים המלח המוצר הישראלי הנמכר ביותר בעולם כבר מעל ל14 שנים, וזה לא מעיד על שחיקת המוצר אלא על התקדמותו ועל הדעה הרווחת שמוצר מעולה !                                             מיישרי שיער: מוצר גימיקי מדהים שגם פה בארץ נמכר בכמויות מטורפות.
איפור מינרלי: מוצר יחסית חדש, איפור על בסיס טבעי שלא רווי בכימיקלים מזיקים.
צעצועים: מוצר מגניב שמתאים לכל כיס כמתנות לילדים בכל הגילאים.

הווי החברה

יש עבודה ויש "אפטר" עבודה. כמובן שהמטרה שלנו היא לשמור על מצב רוח מרומם בעבודה בחו"ל .
יציאות בכל יום ראשון, ארוחות שישי מושקעות וכמובן ימי חופש שמיועדים להטענת מצברים כל אחד והעדפות שלו. יש כאלו שיעדיפו להירגע בדירות המאובזרות בצורה מדהימה. ויש כאלו שיעלו לרכבל ויגלשו למטה (כן כן סקי) וכו’....
כמו שציינו קודם אנו בוחרים אנשים אחד אחד במטרה לשמור על רמה אנושית גבוהה ביותר.

ההמלצה של עומר

טוב, אני מצטער, אני לא טוב בדברים האלו אני מקווה שתצליחו להבין ולו במעט מה שאני רוצה להעביר. איך אומרים למישהו מה הטעם של שוקולד או של סוכריה ? זה מתוק ?? זה טעים ?? תטעם לבד !!! חחח... הגעתי לעבודה באדמנטון קצת אחרי גיל 23. חשבתי שאני קצת זקן בשביל זה בהתחלה אבל לא בדיוק הבנתי, סביר להניח כמו שאתם עכשיו. נורא קשה לתאר את החוויה הזו בכמה מילים על הדף. הכסף, שזה הדבר שהיה הכי חשוב לי היה מטורף. להיכנס למספרים אני לא אוהב אבל חסכתי בשנה סכום שבארץ אני לא מאמין שהייתי מצליח לחסוך אפילו ב5 שנים של מגורים אצל ההורים. כמובן שכשחזרתי מהעבודה בקנדה לארץ עם ניסיון מטורף במכירות ישר "חטפה" אותי חברת שיווק מאוד גדולה. מי שלא מנסה, לא מצליח, זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד לכם על עבודה בקנדה. תנסו, תשקיעו, תתמידו ויאללה תצליחו !!!!"

Comments are closed.