עבודות בטורונטו

טורונטו היא העיר הגדולה ביותר בקנדה -כמעט 3 מיליון תושבים, שוכנת לאורך חופו הצפוני של אגם אונטוריו. עיר מודרנית, נקייה ומגוונת ביותר, פעילה מאוד מבחינת אירועים והתרחשויות , מאוד מזכירה את תל אביב שלנו. טורונטו נחשבת המרכז הפיננסי של קנדה, אחת הערים התרבותיות ביותר בעולם אשר תושביה מדברים יותר ממאה שפות שונות,קיימות שכונות של איטלקים, הודים, ויאטנאמים, אפריקאים וכו’...- שילוב נדיר שמייצר המון עניין למי שבא לעבודה בקנדה במטרה לעבוד במכירות בעגלות, מלבד זאת ניתנת הזדמנות מדהימה ללמוד שפות חדשות. העיר מאופיינת כעיר מבוקשת מאוד ונחשבת כבעלת מדדים גבוהים של איכות החיים הבינלאומיים. הקהילה היהודית הגדולה ביותר בקנדה נמצאת בטורונטו , כ- 200,000 יהודים. בגדול למי שהולך לעבודה בטורונטו - יעד מפתה, מרתק ומעורר עיניין לעבוד בו !

מי אנחנו

חברתנו פועלת בטורונטו מזה 5 שנים ע"י קיבוצניקים חמים בעלי ראש צעיר ומגניב. אצלנו תמצאו עבודה בקנדה עם חברה איכותית, מקצועית ויציבה בעלת רישיון עסק, ביטוח ומיסים המשולמים בזמן. בבעלותנו חוזי עבודה עם הקניונים הטובים ביותר בטורונטו כאשר אחד מהם הואeaton-center – קניון ענק הנחשב כאחד ממרכזי הקניות הגדולים שנבנו בצפון אמריקה, גן עדן לחובבי השופינג. בעבודה בקנדה המוצרים הנמכרים ביותר הם מיישרי שיער, מוצר נפוץ אשר שמאד מושך את הקהל המקומי. המוצרים בקניונים שלנו הם בלעדיים ולא חרושים, התיירות הגדולה מביאה קהל חדש כל הזמן כך שמכל העבודות בקנדה יש לנו יותר מה להציע.

תנאים

קודם כל את ההכשרה ההתחלתית למכירות בעגלות וללימוד המוצר, מקבלים כבר בארץ ע"י אנשים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, כמובן שזאת רק טעימה בסיסית, הכשרה יותר רצינית תינתן לכל עובד באופן אישי למשך הזמן שידרש לכל אחד על העגלה ע"י טריינר מקצועי ! החברה דואגת לכל אדם ואדם בכל מה שקשור לצרכיו האישיים מרגע הגעתו לשדה התעופה.
הדירות בעבודה בטורונטו הם דירות קומפלקס בעלי 4-6 חדרים , מאובזרות בהכל.
עלות שכ"ד במגורים בטורונטו הינם 400$ בחודש אשר יורד מהמשכורת ומכסה את כל ההוצאות בדירה. העבודה הינה חמישה וחצי ימים בשבוע, 9:00-21:00 למעט יום ראשון 11:00-18:00, יום אחד בשבוע חופש אשר ניתן לנצל אותו למנוחה או לטיול ברחבי טורונטו המהממת! קדימה! עבודה בקנדה !
בעבודה בטורונטו האחוזים נעים בין 25% ל 30% , כאשר ינתנו בונוסים בנוסף לכל עובד שיגיע לרף שנקבע לו.

ההמלצה של רונית

למה לעבוד בעגלות בקנדה? זאת הייתה השאלה הראשונה שלי כאשר הציעו לי דרך החברה לעבוד בחו"ל במכירות. קיבלתי כמה תשובות אבל עד שלא באמת טסתי לעבודה בחו"ל לא הבנתי ולא האמנתי לשום מילה שאמרו לי אז את הסיפור על עבודות בחו"ל בכלל ועבודה בטורונטו בפרט תבינו מחוויה אישית שלי.
הגעתי לטורונטו באוגוסט, עיר מדהימה, נקייה, קיים בה שקט נפשי שאי אפשר לתאר, דבר שמאוד נחוץ לך ביום חופש שלך בעבודה בחו"ל . הקנדים הם אנשים מדהימים, מאוד נחמדים, מצד אחד יש להם תמימות מתוקה ומצד שני הם לא טיפשים בכלל, כיף להיכנס איתם לשיחות תוך כדי המכירות בקניון, הם אנשים שאוהבים לקנות וכאשר אתה נותן להם את החוויה שבהיכרות איתך הם שלך. מלבד הקנדים, תוך כדי העבודה בעגלות הכרתי המון המון תיירים ותושבים בטורונטו שבאים מכל מקום בעולם, כולל איטלקים- האנשים האהובים עליי, הודים שלא הפסיקו להתווכח על המחיר, הזכירו לי את העם הישראלי (מה שיצר עיניין וצחוק במכירה), ויאטנמים שהיו קשים בתור התחלה אבל יצאו עם מכירות ענקיות ועוד, כל המגוון הזה עשה את העניין של מכירות בחו"ל, במיוחד בטורונטו למעניין נורא, הכרתי המון אנשים, למדתי כל מיני שפות חדשות, או יותר נכון מילים משפות שונות, הימים עברו לי כל כך מהר, למרות כל הקושי שהעבודה במכירות בעגלות דורשת, הרגשתי שאני נהנית ובנוסף, עושה המון כסף שזה הסיבה העיקרית בשבילה הגעתי לעבוד בטורונטו.
ביום חופש שלי לקחתי 2 מהחברים שעבדו איתי שאגב, הם כרגע החברים הכי טובים שלי והלכנו להסתובב ברחבי טורונטו המדהימה, יש המון מה לראות,נופים מדהימים, הלכנו למגדל ה CN , המגדל השני בגובהו בעולם- חובה! מלבד זאת בעל החברה היה מדהים והיו לנו ערבי חברה למינהם, יום אחד הוא לקח את כל החברה לראות את מפלי הניאגרה, מראה מדהים שכל אחד צריך לראות. אז למה לעבוד בעבודה בקנדה במכירות בכלל? בגלל הכסף- במקום הראשון, בגלל לימוד האנגלית בצורה הטובה ביותר, בגלל החברים, ההכרות עם האנשים השונים מכל קצוות העולם ובגלל החוויה המדהימה. למה עבודה בטורונטו? בגלל הקנדים , שהם עם מדהים, בעל תרבות צריכה מאוד גדול, בגלל שהמוצר לא חרוש שם וקיימת עדיין תמימות שטובה למכירות בעגלות, בגלל שזו עיר יפה ומגוונת ולא משעממת. שווה ביותר !

Comments are closed.