עבודות בסקוטלנד

קצת על סקוטלנד

סקוטלנד היא אחת המדינות המרכיבות את הממלכה המאוחדת, בריטניה. תושבי סקוטלנד בריטיים לכל דבר ויש להם קירבה תרבותית מאוד גדולה לאנגלים, אך למרות זאת להווי ולתרבות הסקוטית מאפיינים משלהם, כמו ההיאבקות, נגינה בחמת חלילים ואליפות ריקודי עם. לצעירים, הפאב הסקוטי, הוא אחד המקומות שבו אפשר לשבת במנוחה לאחר יום עבודה בסקוטלנד ולעשות את כל העולה על רוחך, הפאב זהו "הנשמה" של העיר או הכפר בו אתה נמצא. נופיה של סקוטלנד מרהיבים, חופיה המערביים של המדינה מפורצים, מה שיוצר איים רבים בעלי נוף מרהיב. גלאנו היא העיר השלישית בגודלה בבריטניה והגדולה ביותר בסקוטלנד. עיר הבירה היא אדינבורו הממוקמת בצפון סקוטלנד, העיר מפורסמת וידועה בפסטיבל בתאטרון המתקיים בה כל שנה ומושך צופים ומבקרים רבים מכל העולם, גם למי שמחפש מזג אוויר קייצי ונוח, שם השמש כמעט ולא שוקעת.

מידע על החברה

אנו עובדים בסקוטלנד כ-4 שנים, אנו מוכרים מיישרי שיער וכריות חימום . אך בעיקר מתבססים על מיישרי השיער , מוצר מוצלח ויציב הנמכר לאורך כל השנה, כריות חימום יותר בתקופת החורף, וכמובן בכריסמס.
אנו עובדים בקניונים המרכזיים ביותר בעיר גלזגו, שהיא עיר גדולה ושוקקת חיים. ויש לנו בלעדיות מוחלטת בעיר הבירה אדינבורו הממוקמת בצפון סקוטלנד. אנו חברה בעלת ניסיון עשיר, אומנם רק 4 שנים בסקוטלנד אך התרחבנו מאנגליה.
עבודות בסקוטלנד בתחום המכירות אינן מצריכות ניסיון קודם. אנו מתגאים בתחלופת העובדים הנמוכה יחסית, מי שמצטרף לחברתנו בד"כ נשאר לתקופה ארוכה , וזאת בזכות האווירה הכיפית, הנעימה והמשפחתית שיש לו בחברה , וכמובן– הכסף הגדול של עבודה באירופה . מבחינת האחוזים, הם נעים בין 25% ל-30%. כמובן שיש גם הבטחת הכנסה חודשית בסך 2000$.

אופי העבודה

כמו שאמרנו, אין צורך בניסיון קודם. ההכשרה תעשה בחברה באופן מקצועי וצמוד. אנו נדאג לאסוף אתכם משדה התעופה ע"י אחד המנהלים של החברה, משם תגיעו למגורים, יש לנו מספר דירות הממוקמות בקומפלקס מרכזי, הדירות מרוהטות ומאובזרות קומפלט. הדירות בעלות שני חדרים, עד 4 אנשים בדירה, עד 2 בחדר. החברה מחזיקה במספר רכבים העומדים לרשותכם כדי להגיע לקניונים לעבודה, וגם עומדים להנאתכם ביום החופש שיש אחת לשבוע.
עלות שכר הדירה הוא 350$ בחודש, וזה יורד מהמשכורת החודשית הניתנת בכל שבוע. המשכורות החודשיות הממוצעות נעות בין 3000-6000$, כשבעונת הכריסמס הן נעות בין 5000-9000$ בממוצע. אנו מאמינים גם בקידום, כל המהלים, הטריינרים, ואפילו בעלי החברה, כולם התחילו מאותה נקודה בדיוק. כמוכם, משיטוט באינטרנט.
כמובן שחוץ מעבודה חשוב לנו ההווי החברתי,ארוחות שישי, ערבי גיבוש, יציאות למועדונים ולפאבים המקומיים.

ההמלצה של יעל

לעבודה בחו"ל טסתי בשנה השלישית ללימודים, בעקבות חברים שעשו זאת בעבר והמליצו לי על עבודות בחו"ל כאופציה המשתלמת ביותר לחסוך כסף גדול בזמן קצר. היה לי דרכון אירופאי, כך שעבודות באירופה היו נראות לי האלטרנטיבה הטובה ביותר, בלי סיכונים, כרטיס טיסה זול יחסית. לעבודה בסקוטלנד הגעתי כחודש לפני הכריסמס,היה לי קשה, כולם כבר היו משופשפים ומקצועיים. האטרף של הכריסמס כבר התחיל ולא היה לי יותר מדיי זמן להשתפשף ולכן התמקדתי במוצר אחד ואותו מכרתי לרוב,עם מלא הדגמות ללקוחות עשיתי סכומי כסף יפים, אך כאדם תחרותי לא הסתפקתי בכך, ראיתי את סכומי הכסף שהוותיקים עושים במכירות גדולות ורציתי גם. בסך הכל עבדתי חודשיים ועשיתי כסף אבל יצאתי עם תחושת החמצה שלא ניצלתי את הפוטנציאל במלואו. ביום שסיימתי את השנה השלישית והתואר הראשון, החלטתי לעשות שנה הפסקה בין התואר הראשון לשני ובזמן הזה לעבוד ולהרוויח כסף. חזרתי לעבוד בסקוטלנד, הפעם כבר היה לי מושג לקראת מה אני מגיעה ונכנסתי ישר לעניינים. גיליתי שכסף גדול אפשר לעשות כל השנה ולא רק בכריסמס, וזאת בעיקר בזכות מכירות גדולות של מוצרים שפשוט מתומחרים גבוה יותר. הניסיון השני בעבודה באירופה היה הרבה יותר מוצלח. כ"כ מוצלח שאת כל התואר השני שילמתי מראש, וגם את השכר דירה".

Comments are closed.