עבודות בפינלנד

לפני שנתחיל לספר לכם קצת על עבודות באירופה כדאי שתדעו כמה דברים: פינלנד ממוקמת בצפון אירופה, בפינית תושביה נקראים סואומי, השם פינלנד הוא שם שבדי במקורו. פינלנד גובלת עם מזרח רוסיה, ועם מערב אירופה, עם שבדיה ונורבגיה. איכות האקלים בפינלנד מתאפיינת בטמפרטורת הקרות, אך עדיין מתונות בשל הים הבלטי ואגמיה. אוכלוסייתה של פינלנד ממונה כ5.4 מליוני תושבים. כלכלת פינלנד מאופיינת באופן מקצועי באיגודיה החזקים , אשר מקיפים 81% מכוח העבודה. הממשלה הפינית והביטוח הלאומי הם חלק גדול מהתעשייה הפינלנדית, אשר הכנסותיה של המדינה גבוה מאוד.
פינלנד מאופיינת באלפיי אגמים ואיים, ומונה יותר מ188 אלף אגמים ואיים. אחד מהאגמים הללו הוא גם סאימה החמישי בגודלו באירופה, הנקודה הכי גבוה ביותר היא הר האלטיטונארי הנמצא בצפונה של פינלנד, קרוב ל68 אחוז מאדמת פינלנד מכוסה ביערות. פינלנד היא אחת המדינות הבודדות בעולם ששטחה ממשיך לגדול.

מי אנחנו

אצלנו החברה חוקית ,המשכורות בעבודה באירופה בחברתנו נקבעות על פי אחוזים גבוהים, 20% במדרגות ל30% . אצלנו גרים בקומפלקסים אשר קרובים לקניונים משום שקר במהלך העונה אנשים מגיעים לקניונים ואין להם אופציה אחרת ללכת למקום אחר. העבודה פינלנד היא כיפית משום שהשעות הם שעות נוחות ,לעבוד באזור סקנדינביה, זה פשוט חוויה שאין כמותה שאנשים מוכנים לשלם 2,000 דולר רק לטייל באזור סקנדינביה, הנופים המרהיבים שזו חוויה לעבוד בעגלות בפינלנד.

אופי העבודה

אצלנו בחברה אנו מאמינים בעבודה ברצף פעיל של חמישה וחצי ימים בשבוע כאשר השעות בעבודה הן מ-10 בבוקר ועד 9 בלילה. ויום ראשון הוא חצי יום עבודה מ-10 עד 6 בערב. אצלנו העובדים הם המשפחה שלנו, נורא חשוב לנו לדאוג לעובדים ומקבלים יחס חם ואהבה שאפילו בארץ לא מקבלים. הכרטיס טיסה הוא כרטיס טיסה גם לא יקר , ככה שגם אם לא הולך לך עשית את הטיול והחוויה המדהימה למרות שהעובדים אצלנו כל הזמן חוזרים מידי עונה לעבודה בחו"ל באחת מנקודות המכירה שלנו ברחבי אירופה.

החיים בפינלנד

אצלנו מאוד חשוב לבלות להנות לעשות חיים מעבר לעבודה בעגלות בקניונים, כמובן שהמטרה היא לעשות כסף אבל לעשות בעבודה פינלנד תוך כדי פאן חברתי,כאשר עושים מידי אחת לשבוע יציאה כולם ביחד מבלים נהנים ודואגים שתרגישו תמיד בבית. פינלנד היא מקום תיירותי שכיף לעבוד תוך כדי חוויה והעיר מלאה כסף ותיירות.
אנו דוגלים בלתת למוכר את כל האמצעים לעזרה ולפיתוח הלמידה , ככל שתלמד יותר תדע יותר ככל שתדע יותר תמכור יותר בעבודה בעגלות בפינלנד.

ההמלצה של טליה

"אני הגעתי לעבודה בעגלות פינלנד לפני מספר חודשים, אני בת 18 וחצי התגייסתי לצבא, והיום יש לי כסף לממן את עצמי תוך כדי צבא בלי לעבוד שאני יכולה לבלות להנות לעשות חיים ולא לחשוב יותר מידי מה שכל בחורה בת 18 וחצי צריכה. אני הגעתי לפינלנד בחודש אוגוסט והייתי מלאת אנרגיות שרציתי כבר לעשות כסף , כשהגעתי לדירה היה שם בחור בשם אלעד, אלעד עזר לי מהתחלה והוא היה המוכר הכי טוב בחברה, הוא אמר לי את תיהי המפלצת המכירות הקטנה שלי אני יהפוך אותך למשהו שאת לא יודעת שאת הולכת להיות. בהתחלה זה היה נשמע לי מוזר, מפלצת? מכירות? כאילו מה אני הולכת לעשות כבר? כשהגעתי לעגלה ביומי הראשון אחרי הכשרה חזקה , מכרתי ביומי הראשון 410 דולר לכיס ואז לאט לאט נכנסתי לעניינים וכל יום שחזרתי למדתי עם אלעד את הספיצ’ים שאני צריכה להגיד על מוצרי הקוסמסטיקה ואת כל מה שהוא יודע אני רציתי לדעת כי הוא היה הכי טוב בחברה. לאחר כמה חודשים שעבדתי בפינלנד מאוגוסט עד פברואר ,עשיתי כריסמס חייתי בצורה שלא חשבתי שבאמת ככה חיים ,ואני חסכתי לי את ה100 אלף שקל, התגייסתי והיום אני בצבא , חיילת אשר מבוססת יש לי רכב משלי יש לי כסף לעשות מה שבא לי בלי דאגות ו350 שקל שאני מקבלת בחודש לא מפריע לי ואני פשוט רגועה וכיף לי. מה שאומר שאם לא הייתי טסה לא הייתי כזאתי שלווה כמו שאני עכשיו . מה שאני מציעה לכם? לכו על זה תנסו אתם לא יודעים לאן זה יכול להוביל אותכם ,ואני? אני אחזור אני אסיים את השירות ומחכה כבר בקוצר רוח לעשות עונה שנייה!"

Comments are closed.