עבודות בשוודיה

שוודיה, אחת המדינות העשירות ביבשת אירופה. תוחלת החיים במדינה היא הגבוהה בעולם !!! מה שמעיד על רמת חיים גבוהה וכמובן הכנסה גבוהה מאוד למי שבא לעבודות בשוודיה. עיקר הכלכלה השוודית נשענת על מחצבים ייחודים שיש למדינה כגון נחלים שמשמשים ליצור חשמל, מחצבי ברזל ועץ וכמובן    היי טק ותקשורת. כל אלו מעמידים את המדינה בעלת מעל ל9 וחצי מליון תושבים כממלכה החזקה מבין מדינות סקנדינביה. עבודה בשוודיה מושפעת רבות ממזג האוויר הסורר במדינה כאשר החורף קר במיוחד (מינוס שלושים) ובקיץ המזג אוויר נוח יחסית (בין 15 לשלושים מעלות). מכיוון שגם תחום החקלאות במדינה הוא מקור הכנסה נכבד ביצוא וכידוע תחום החקלאות מושפע רבות ממזג האוויר.

מידע על החברה

אנחנו חברת עגלות של מוצרי ים המלח הפועלת בשוודיה כבר מעל לחמש שנים. העבודות אצלנו בחברה מתרכזות באזור שטוקהולם שהיא בירת המדינה והעיר המרכזית והפעילה ביותר כלכלית. לעבוד בשוודיה זו חוויה נפלאה המשלבת טיול באחד האזורים המדהימים שקיימים על הגלובוס הכוללים מעל 100 אלף אגמים, נהרות, יערות ובכלל אוצרות טבע מדהימים.
כמובן כמו כל התחלה גם העבודה בחו"ל מאופיינת בקשיי קליטה והטמעות באזור. אנו עושים את מירב המאמצים לקלוט אתכם בעבודה בשוודיה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. זה מתחיל בהליך הגיוס, הסברים וכניסה לפרטים הקטנים עוד מהארץ. ממשיך במערך ההכשרה, שגם הוא מתחיל עוד מהארץ, וכמובן ממשיך בעבודה בחו"ל. לאחר שתתרגלו לעבודה באירופה יהיה הרבה יותר קל. שלושת השבועות הראשונים בעבודה בשוודיה הם המהותיים ביותר ודורשים את ההשקעה כוח הרצון וההתמדה. לא להתייאש גם כשקשה. יש אמירה לזה: "אם אתה רואה את המכשולים בדרך, סימן שהורדת את עינך מהמטרה" אנחנו שם כדי תמיד להראות לך את המטרה ולכוון אותך אליה

אופי העבודה

עבודות במכירות בכללי וכמובן עבודות באירופה בפרט, דורשת בעיקר ביטחון עצמי, כי אתה קודם מוכר את עצמך ואח"כ את המוצר לכן היכולת האישית שלך היא מעל הכל, הכרה והבנת המוצר שלך, כי בלי זה איך תסביר מה היתרונות של המוצר ולמה המוצר שלך טוב יותר ומשתלם יותר ממוצרים אחרים, הבנת צרכי הלקוח, כי כך תוכל להתאים לכל לקוח את המוצרים המתאימים לו ביותר ותוכל למכור לו מספר מוצרים לשימושים מגוונים וכמובן לאהוב את העבודה. כל דבר שאוהבים עושים טוב יותר ודברים שאנחנו טובים בהם בדרך כלל אנחנו אוהבים.
לכל אחד יש אופי משלו ולכל אחד שיטת מכירה משלו. אנו כאן כדי למצוא מה באופי שלך אפשר "לנצל" לעבודות בחו"ל ולהבליט אותו יותר לכדי מכירות.

מה מוכרים

עבודות בחו"ל, בתחום השיווק פועלות בעיקר במכירת מוצרי ים המלח. המוצר קיים בשוק העגלות בחו"ל כבר תקופה מאוד ארוכה. אנו מצאנו לנכון להכניס בעגלות שלנו מוצרים שונים מעט; איפור מינרלי.
שוק האיפור הוא השוק הצרכני ביותר בעולם אחרי אוכל ! ל-90 אחוז מהנשים בעולם המערבי יש איזה שהוא אלמנט של איפור בתיק האישי. בין אם זה שפתון, עיפרון לעיניים, סומק או כל דבר אחר הקשור בנושא.
אנחנו עלינו על הפוטנציאל הקיים במוצר והכנסנו אותו לעבודה בשוודיה.
כמובן, שבכל דוכן איפור קיימים גם מוצרי קוסמטיקה הנוגעים בדבר כגון חלב פנים, פילינג, מסיכות וכו’ כך שהמכירה יכולה להכיל בתוכה איפור, לקים, מברשות איפור, וגם קוסמטיקה. להוציא לקוח עם ערימה של מוצרים שווה יותר כסף לכיס שלכם !! היתרון האדיר של המוצרים זה שהם נצרכים ונגמרים ותמיד יש לחדשם וכאשר אנו ממוקמים במרכזי הקניונים ומציעים את מרכולתינו לעוברים ושבים זה מרחיב לנו את מעגל האנשים הנחשפים למוצרים הטבעיים והייחודיים שלנו ונותן לנו את היכולת להיכנס לזיכרון של האנשים בתור חברה עם מוצרים טובים להבדיל ממוצרים אחרים שנמצאים בעגלות בחו"ל.

ההמלצה של גיא:

"מאור היקר !
לפני כחצי שנה הגעתי למשרדך בת"א, לבוש מדים (ניצלתי את הצבא לנסיעות חינם בחפש"ש שלי) ו"פעור" לקראת החיים האזרחיים. בפגישה דיברת איתי על עבודה באירופה ועבודה בשוודיה, יעד שנשמע מגניב למדי, זו היתה הפגישה הראשונה שהייתי בה בכיוון צפון אירופה ומדינות סקנדינביה. בהתחלה ששמעתי שאתם מוכרים איפור חשבתי לקחת את הרגליים וללכת. מה לי ולאיפור שאלתי אותך, איך אני יכול למכור איפור ? זה מוצר לנשים אני לא יכול למכור מוצר שאני לא משתמש בו. או בכל אופן חשבתי כך אז.
המשפט הראשון שאמרת לי אחרי השאלה הדיי נחוצה הזו היתה (ונשארה לי בראש עד עכשיו) כזו:
"כשאתה מוכר מוצר, אתה לא צריך להשתמש בו כדי לדעת שהוא טוב, אתה לא צריך להשתמש בו בכדי שתוכל למכור אותו, אתה יכול להבין מהפידבקים שתקבל מלקוחות שלך להבין כמה כוח יש לך וכמה המוצרים שלך טובים כי בסופו של דבר אני בטוח שאתה יכול להמליץ לי על למבורגיני, למרות שלעולם לא יצא לך לנהוג באחד, נכון ? ברור, כי יש למוצר הזה, ללמבורגיני, ממליצים ונתונים מדהימים." נו אולי זה לא היה בדיוק כך אבל זו היה הנקודה שניסית להעביר לי.. .למוצר יש שוק אדיר ברמה שאתה לא מבין בכלל,טוב נו אולי אתה כן מבין, כל בחורה שאנחנו עוצרים בעבודה באירופה , עבודה בשוודיה ונותנים לה להרגיש את המוצרים, כן כן, רק להרגיש את המברשות, רק לגעת בפגמנטים מתלהבות מהם בצורה שלא ראיתי ! זה ממש כאילו אני מוכר להן למבורגיני במחיר מציאה !!!
תודה תודה תודה שהתעקשת עלי והבאת אותי למקום המדהים הזה ! לא יכולתי לבקש להגיע למקום שמתאים לי יותר."

Comments are closed.