קורסים מקצועיים

לימודים רלוונטיים בכל שלב שהוא בחיים, כאשר המגוון רחב והאפשרויות אינסופיות, החל מלימודי תואר קונבנציונליים במכללה או באוניברסיטה ועד לימודי קורסים מקצועיים, המקנים תעודת מקצוע של ממש תוך פרק זמן קצר יחסית. מסיבה זו, קורסים מהסוג יכולים להוות אפשרות רלוונטית במיוחד לפני ואחרי עבודה בחו"ל, כאשר במידה ותחליטו להתחיל אותם לפני היציאה לחו"ל, תוכלו כבר לחפש עבודה בתחום הרלוונטי כבר מיד החזרה, ובמידה והחלטתם לעבודה קודם, ליהנות מגיוון ומחוויות בלתי נשכחות מעבר לים ותוך כדי גם לחסוך כסף, תוכלו לממן בקלות יחסית את הקורס, מאחר ובכל זאת לא מדובר בעלויות כמו לימודים אקדמיים.

התאמה אישית לכל אחד

מגוון הקורסים המקצועיים הינו אינסופי ומתאים לכל אוכלוסיה באשר היא. גם אם רק השתחררתם מהצבא ואתם נטולי ניסיון קודם או כישורים מיוחדים, עדיין תוכלו להתחיל קורס מקצועי שמותאם לחיילים משוחררים, כמו למשל קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי (קורס שאפילו מוכר לצורך חוק פיקדון לחיילים משוחררים – כך שהכסף שחסכתם בעבודה בחו"ל יוכל לשרת אתכם למימון דברים אחרים), או במידה וצברתם כבר רקע תעסוקתי בתחום שהוא, תוכלו להירשם לקורס המותאם לקהל יעד עסקי, בין אם מדובר בקורס ניהול רכש או אפילו קורס אנגלית עסקית, שמיועד לעובדים המנהלים תקשורת שוטפת מול חו"ל באנגלית וצריכים חיזוק במיומנויות בשפה, לרבות בכתיבה, קריאה ודיבור בהקשר עסקי. אם למשל בדיוק חזרתם מעבודה בחו"ל בתחום המכירות, תוכלו לבדוק לגבי קורס מקצועי בתחום המכירות, שיוכל לספק לכם כלים מקצועיים מעבר לאלו שרכשתם במסגרת ההכשרה בחו"ל ולמצוא עבודה ראויה בתחום גם בארץ. כדי להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם, תוכלו להיכנס לפורטלי לימודים, המרכזים את כל הקורסים המקצועיים ולהתייעץ עם יועצי לימודים מטעם מקומות הלימוד עצמם.

יתרונות הקורסים המקצועיים

תוכלו לקחת בחשבון כי כדי להתקבל לקורס מקצועי, אין צורך ללמוד תקופה ממושכת לפני לקראת מבחן פסיכומטרי או לשפר בגרויות בגלל תנאי סף גבוהים במיוחד. תנאי הקבלה של קורסים מקצועיים אינם בשמיים ובהחלט ריאלים ומותאמים כמעט לכל מי שרוצה לרכוש השכלה מקצועית ראויה ובדרך כלל מספק ראיון אישי על מנת להתקבל ללימודים. בנוסף, מדובר בלימודים פרקטיים ויעילים, כאשר לא תמצאו את עצמכם לוקחים חלק בשיעורים לא רלוונטיים כי זה במסגרת תכנית הלימודים, אלא תוכלו ליהנות מתכנים ממוקדים ורלוונטיים לתחום המועברים על ידי מרצים מתמחים בתחומם. מאחר והלימודים כה ממוקדים ותכליתיים, משך הקורסים לרוב כמספר חודשים ומסלול הלימודים גמיש ומאפשר שילוב עם עבודה (בארץ) בהיקף סביר ואין צורך להסתפק בעבודה סטודנטיאלית חלקית שמאפשרת לחסוך לטובת כסף כיס בלבד. התעודה שתקבלו בסיום הלימודים היא תעודה מקצועית לא דבר ולפעמים אפילו מוכרת מטעם גופים בעלי סמכות כמו משרד העבודה למשל. המטרה היא לא לבזבז זמן ולאפשר לכם להתחיל לחפש עבודה מיד בסיום הלימודים.

Comments are closed.